Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2019

KONKURS "MISTRZOWIE LASERA 2019" JUŻ ZA NAMI!

Konkurs „Mistrzowie Lasera 2019” już za nami! Tegoroczną tematyką konkursu były kartki okolicznościowe, stworzone przy wykorzystaniu plotera laserowego CO2. Prace miały być wykonane z papieru, tektury, kartonu beermat i sklejki oraz mogły być dowolnie zdobione innymi materiałami grawerskimi. Liczyła się kreatywność, estetyka oraz umiejętności techniczne.

Więcej...

Produkcja ozdób świątecznych ploterami laserowymi ULS

Rozpoczął się już okres Świąt Bożego Narodzenia. Jest to doskonały czas na poszerzenie swojej oferty o dodatkowe, świąteczne produkty. Z pomocą przychodzą nam plotery laserowe firmy Universal Laser Systems. Dzięki ich ogromnym możliwościom obróbki szerokiej gamy materiałów grawerskich pozwalają nam na wykonanie oryginalnych i spersonalizowanych ozdób świątecznych.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera już za nami!

W dniach 21 i 22 listopada 2019 w Gdańsku odbyły się dwie kolejne edycje szkolenia Akademia Lasera. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie podczas szkolenia.

Więcej...

CO2 czy fiber – które źródło laserowe wybrać?

Lasery CO2 i fibrowe są najbardziej rozpowszechnionymi rodzajami laserów do obróbki materiałów, w tym cięcia, grawerowania i znakowania laserowego.

Więcej...

Znakowanie w kolorze

Naszą ofertę urządzeń laserowych poszerzamy o kolejną nowość! Tym razem jest to znakowarka laserowa MOPA!

Więcej...

Srebrna pleksi do grawerowania i cięcia laserem

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę materiałów grawerskich o srebrną pleksi o fakturze matowej lub błyszczącej.

Więcej...

Złota pleksi do grawerowania i cięcia laserem

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poszerzyliśmy naszą ofertę materiałów grawerskich o złotą pleksi o fakturze matowej lub błyszczącej.

Więcej...

Festiwal Marketingu i Druku już za nami

W dniach 18-19 września 2019 w Warszawie w EXPO XXI odbyła się kolejna edycja targów Festiwal Druku i Marketingu.

Więcej...

Zapraszamy na Festiwal Marketingu i Druku

W dniach 18-19 września 2019 w Warszawie w EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja targów Festiwal Druku i Marketingu.

Więcej...

Nowość! Dystans montażowy klik wall!

Montaż liter, szyldów i logotypów staje się dużo łatwiejszy. Dzięki dystansom montażowym Klik Wall wykonanie reklamy jest teraz szybsze i bardziej efektowne niż kiedykolwiek.

Więcej...

Bezpłatne lub tanie pliki projektowe?

W internecie można znaleźć wiele różnych źródeł proponujących darmowe lub tanie projekty

Więcej...

Oprogramowanie dla maszyn ULS do cięcia i grawerowania

Istnieje wiele programów powszechnie używanych do projektowania plików graficznych przeznaczonych do obróbki laserowej.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera już za nami!

W dniu 14 czerwca 2019 w Poznaniu odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie podczas szkolenia.

Więcej...

Tabliczki na drzwi – nowy, większy rozmiar dla lepszej identyfikacji firmy!

Tabliczki na drzwi to niezbędny element do właściwego oznaczania wejść do budynków, znajdujących się w nich lokali czy poszczególnych pokoi.

Więcej...

Colop Polska na targach Film Video Foto

W dniach 23-25 maja 2019 roku podczas targów FILM VIDEO FOTO w expo Łódź pojawi się również firma Colop Polska na stoisku D22.

Więcej...

Colop Polska na Cracow Tech Week

22 maja 2019 roku firma Colop Polska pojawi się na Cracow Tech Week, gdzie prezentowane będą najciekawsze technologie i innowacyjne rozwiązania.

Więcej...

Skóra do grawerowania i cięcia laserem – nowość!

W trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów wprowadzamy nowy materiał – skóra do cięcia i grawerowania laserem!

Więcej...

Naklejka zielona do suchego stempla - nowość!

Zielona naklejka do suchego stempla - nowość!

Efektowne ozdobienie dyplomu, certyfikatu, czy zaproszenia nie wymaga wiele! Jednym z ciekawych sposobów, dającym subtelne oznaczenie jest pieczęć tłoczona.

Więcej...

Konkurs Mistrzowie Lasera edycja 2019

Jesteś osobą kreatywną, pełną oryginalnych pomysłów i dodatkowo potrafisz urzeczywistnić je za pomocą lasera CO2? Mamy coś dla Ciebie - Konkurs Mistrzowie Lasera edycja 2019 na kartkę okolicznościową!

Więcej...

Złoty i srebrny lak – dla profesjonalnych odbić!

Stemple ręczne i lak od stuleci służą do wykonywania niezwykle ciekawych pieczęci lakowych. Oferta firmy właśnie poszerzyła się o nowe kolory laku.

Więcej...

Personalizowane laserem breloki do kluczy

Breloki dają wiele możliwości personalizacji – materiał, kształt, grawer. Jednak wszystkim potrzebna jest baza czyli metalowy łańcuszek zakończony kółkiem.

Więcej...

Podsumowanie targów STOM-LASER!

W dniach 26-28 marca 2019 roku w Targach Kielce odbyły się targi STOM-LASER na których znalazł się również Dział Technologii Laserowych Colop Polska.

Więcej...

Sklejka topolowa do obróbki laserowej - nowość!

Chcąc dostarczyć naszym Klientom jak najszerszy wachlarz ciekawych materiałów do obróbki laserowej wprowadziliśmy do swojej oferty nowość!

Więcej...

Firma Colop Polska na targach STOM-LASER!

W dniach 26-28 marca 2019 w Targi Kielce podczas targów STOM-LASER wśród wystawców w hali A na stoisku 107 znajdziemy firmę Colop Polska.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera już za nami!

W dniach 21-22 marca 2019 w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie podczas szkolenia.

Więcej...

Firma COLOP Polska zdobywa statuetkę KORONA REKLAMY 2019!

Firma COLOP Polska, już po raz kolejny, zdobyła prestiżową nagrodę KORONA REKLAMY 2019 dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce w kategorii Technology! Organizatorem konkursu jest GJC International realizujący jedną z największych imprez targowych branży reklamowej na świecie - Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw.

Więcej...

Certyfikaty ISO przyznane firmie Colop

Znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, dążącą do zrównoważonego rozwoju, doskonalącą obsługę klientów. Przedstawiamy certyfikaty ISO przyznane firmie Colop.

Więcej...

Universal Laser Systems rozszerza swoją Bibliotekę materiałów

Universal rozszerza swoją Bibliotekę materiałów o nowe pozycje. W kolejnych newsach postaramy się je Wam przybliżyć.

Więcej...

Rozpoczęły się targi RemaDays Warsaw 2019!

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się targi RemaDays Warsaw 2019! Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami na stoisku F2 w hali F!

Więcej...

Universal Laser Systems rozszerza swoją Bibliotekę materiałów

Universal rozszerza swoją Bibliotekę materiałów o nowe pozycje. W kolejnych newsach postaramy się je Wam przybliżyć.

Więcej...

Nowy nabytek salonu prezentacyjnego firmy

Nasza firma zainwestowała w nowe urządzenie do salonu prezentacyjnego, system filtrujący Bofa AD 1000 iQ - jeden z najbardziej zaawansowanych dostępnych na rynku!

Więcej...

Zakończenie konkursu Mistrzowie Lasera 2018

W grudniu 2018 roku nasza firma zorganizowała konkurs Mistrzowie Lasera 2018. Prezentujemy nagrodzone prace 8 laureatów konkursu wybranych przez Komisję.

Więcej...

RemaDays 2019

Już teraz chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na międzynarodowe targi reklamy i druku do Nadarzyna k. Warszawy w dniach 13-15 luty 2019 roku.

Więcej...