Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2022

COLOP POLSKA NA TARGACH TOOLEX 2022!

DZIAŁ TECHNOLOGII LASEROWYCH COLOP POLSKA ZAWITA NA TARGACH TOOLEX 2022!

Więcej...

Akademia Lasera w Psarach już za nami!

20 maja odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera 3.0. Tym razem spotkaliśmy się w Psarach pod Wrocławiem. Serdecznie dziękujemy za udział!

Więcej...

Kolejna Akademia Lasera 3.0 za nami!

W zeszłym tygodniu, 21-22 kwietnia w siedzibie Colop Polska w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera 3.0. Serdecznie dziękujemy za udział!

Więcej...

Korony Reklamy 2022 - Wyróżnienie dla Colop Polska!

COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology w prestiżowym plebiscycie Korony Reklamy 2022. Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach dla najlepszych firm branży reklamowej w Polsce. 

Więcej...

Kolejna edycja targów RemaDays już za nami!

W dniach 23-25 marca 2022 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbyły się jedne z największych targów reklamy na świecie - RemaDays Warsaw. Dział Technologii Laserowych COLOP Polska po raz kolejny znalazł się w gronie wystawców.

Więcej...

Zwycięzca konkursu "Wygraj 1-Touch Laser Photo™ na targach RemaDays!"

Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu dla uczestników targów RemaDays, w którym nagrodą było oprogramowanie 1-Touch Laser Photo™!

Więcej...

Już dziś odwiedź nas na targach RemaDays!

Już dzisiaj oraz przez kolejne dwa dni możecie spotkać nas na jednych z największych targów reklamy na świecie -  RemaDays Warsaw! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E2 w hali F.

Więcej...

Nowe kolory kubków Standard!

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane, wypróbuj nasze kubki STANDARD do grawerowania laserowego. Od dziś w 4 nowych kolorach!

Więcej...

Pierwsza w 2022 roku wyjazdowa Akademia Lasera

18 marca 2022 w Żabiej Woli pod Warszawą odbyła się pierwsza w tym roku edycja wyjazdowa szkolenia Akademia Lasera. Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie wszystkim obecnym a tych, którzy nie mieli możliwości do nas dołączyć tym razem, już teraz zapraszamy na kolejną edycję!

Więcej...

Wygraj 1-Touch Laser Photo™ na targach RemaDays!

Wybierasz się na targi RemaDays? Odwiedź stoisko Działu Technologii Laserowych Colop Polska i zdobądź szansę na wygranie oprogramowania 1-Touch Laser Photo™ do Twojego urządzenia laserowego!

Więcej...

Odwiedź nas podczas targów RemaDays 2022

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2022 roku odbędą się w dniach 23 – 25 marca w Ptak Warsaw Expo. Dział Technologii Laserowych Colop Polska po raz kolejny weźmie w nich udział, prezentując sporo nowości.

Więcej...

NOWE KUBKI STANDARD DO GRAWEROWANIA LASEREM

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane, wypróbuj naszą nowość: kubki STANDARD do grawerowania laserowego.

Więcej...

Artykuł na portalu Główny Mechanik

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym na łamach portalu Główny Mechanik! Współautorem artykułu jest Tomasz Florian - Kierownik Działu Technologii Laserowych Colop Polska.

Więcej...

ZBLIŻAJĄ SIĘ KOLEJNE EDYCJE SZKOLENIA AKADEMIA LASERA!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową na kolejne edycje warsztatów Akademii Lasera. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Więcej...