Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2021

Rozszerzona oferta kubków do grawerowania laserem

Kubek do grawerowania laserem świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla firmy czy upominek dla bliskiej osoby. Teraz w nowej wersji kolorystycznej -  czarny matowy z kolorowym wnętrzem.

Więcej...

Ciekawe wykorzystania skóry przez naszych klientów

Skóra do grawerowania i cięcia laserem to prawdziwy hit w ofercie materiałów do obróbki laserowej. Teraz w nowych elektryzujących kolorach! Zobacz jak nasi klienci wykorzystują ten materiał!

Więcej...

Dziękujemy za obecność na targach!

Targi Fesiwalu Marketingu i Druku za nami.
Jeszcze raz Dziękujemy wszystkim Klientom za wizytę na naszym stoisku oraz miłe rozmowy, a oohmagazine.pl za organizacje wspaniałej imprezy.

Więcej...

Odwiedź nas na Festiwalu Marketingu!

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się targi Festiwal Marketingu w Warszawie! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska C16! Czekamy na Was!

Więcej...

Technologia MultiWave w urządzeniach Universal

Istnieją systemy wykorzystujące niezależnie dwie różne długości fal lasera, ale technologia MultiWave w urządzeniach Universal to pierwsza technologia zdolna do łączenia wielu długości fal w jedną wiązkę.

Więcej...

Piszą o nas w prasie branżowej!

Nasze flagowe produkty pojawiły się na łamach najnowszego Raportu OHH magazine! Spragnionych szczegółów zachęcamy do lektury wywiadów, w ramach których nasi specjaliści przybliżali poszczególne produkty oraz objaśniali techniczne niuanse.

Więcej...

Nowe kolory skóry do cięcia i grawerowania laserem

Nasza oferta skóry do cięcia i grawerowania laserem poszerzyła się aż o 8 nowych kolorów dając tym samym większy wybór oraz jeszcze więcej możliwości. Sprawdź, które z nich wykorzystasz przy swoim kolejnym projekcie!

Więcej...

Pleksi brokatowa dostępna w trzech nowych kolorach

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się pleksi brokatowa do cięcia i grawerowania laserem poszerzamy swoją ofertę o kolejne 3 kolory - czarny, czerwony i ciemnozielony, dające jeszcze więcej możliwości!

Więcej...

Zadbaj o optykę urządzeń laserowych z bibułkami i płynem do czyszczenia Lens Clens

Zadbaj o optykę urządzenia laserowego z bibułkami i płynem do czyszczenia Lens Clens, które chronią układ optyczny lasera przed uszkodzeniami oraz doskonale usuwają zabrudzenia.

Więcej...

Publikacja w czasopiśmie Główny Mechanik

Z największą przyjemnością informujemy, że w czerwcowym czasopiśmie GŁÓWNY MECHANIK ukazał się artykuł, którego jesteśmy współautorem. Opisujemy laser ULTRA oraz kluczowe elementy w doborze odpowiedniego lasera.

Więcej...

lasery.pl na targach Festiwal Marketingu!

Pragniemy poinformować, że Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska gościć będzie na tegorocznych targach FestiwalMarketingu.pl! Spotkamy się z Wami w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku C16!

Więcej...

Drewno fornirowane do obróbki laserowej – nowość!

Oferta materiałów grawerskich firmy COLOP Polska została poszerzona o nowy, ciekawy materiał – drewno fornirowane do obróbki laserowej! Materiał doskonale sprawdzi się w reklamie, pamiątkach, gadżetach, biżuterii czy dekoracjach.

Więcej...

21 MAJA - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ HERBATY

Jak świętujecie Międzynarodowy Dzień Herbaty? My postanowiliśmy uczcić ten dzień przygotowaniem specjalnych kubków firmowych! Kubki poza herbacianym hasłem zdobią ulubione motywy naszych pracowników.

Więcej...

Laserowa wiosna - oszczędź do 30%!

Nie przegap okazji na skorzystanie z wiosennej promocji na maszyny laserowe Universal Laser Systems serii VLS, PLS lub ILS! Już dziś skontaktuj się z naszym działem obsługi, a my pomożemy wybrać Ci odpowiedni model pasujący do Twoich potrzeb.

Więcej...

W ubiegłym tygodniu odbyła się u nas Akademia Lasera

Laser jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele różnych realizacji. Jak również umożliwia łatwe stworzenie bogatej i ciekawej oferty dla swoich Klientów. Nie wiesz od czego zacząć? Jak pozyskać umiejętności? Mamy coś dla Ciebie!

Więcej...

Laserowe przetwarzanie materiału Kapton

Materiał Kapton® ze względu na swoją wszechstronność i solidne właściwości mechaniczne znalazł szerokie zastosowanie komercyjne. Najczęściej przetwarzanymi laserowo formami są cienkie folie i taśmy klejące.

Więcej...

Tworzenie modeli architektonicznych przy wykorzystaniu technologii laserowej

Technologia laserowa zapewniając wysokiej jakości precyzyjną obróbkę jest doskonałym rozwiązaniem dla pracowni architektonicznych przy tworzeniu modeli architektonicznych.

Więcej...

Znakowanie łyżeczek znakowarką laserową

W ostatnich dniach nasz specjalista z Działu Technologii Laserowych przeprowadził instalację znakowarki laserowej w pewnej niemieckiej firmie. Przy tej okazji mieliśmy możliwość zobaczyć bardzo ciekawą aplikację - znakowanie łyżeczek.

Więcej...

PLEKSI BROKATOWA DO CIĘCIA I GRAWEROWANIA LASEREM - NOWOŚĆ!

Firma COLOP Polska poszerza swoją ofertę materiałów grawerskich o kolejną nowość - pleksi brokatowa do cięcia i grawerowania laserem! Dostępna już teraz w 6 bezkonkurencyjnych kolorach z efektem mieniących się drobinek! Efektowne rozwiązanie dla licznych aplikacji!

Więcej...

Oddziaływanie lasera na materiały organiczne

Czy wiesz czym są materiały organiczne, jak są zbudowane i jak energia lasera wpływa na nie? Przeczytaj krótką wypowiedź jednego z naszych specjalistów na ten temat.

Więcej...

Laser, który można re-konfigurować - Uniwersalne narzędzie produkcyjne

Technologia laserowa jest jednym z najbardziej precyzyjnych i wydajnych narzędzi do cięcia, znakowania i grawerowania. Elastyczność systemów laserowych jako technologii bezkontaktowej zapewnia, że technologia laserowa pozostaje w czołówce cyfrowych procesów produkcyjnych.

Więcej...

Dział Technologii Laserowych COLOP Polska gra razem z WOŚP!

Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyDo wylicytowania uczestnictwo w szkoleniu Akademia Lasera 2.0! Serdecznie zapraszamy i prosimy o wsparcie

Więcej...

Jaka jest różnica między szklaną a metalową tubą laserową?

Rozważasz zakup systemu laserowego i zastanawiasz się między tubą laserową szklaną a metalową? Istnieją ogromne różnice między tymi tubami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu laserowego. Kliknij więcej, aby poznać najważniejsze różnice.

Więcej...

Zbliża się pierwsza w tym roku edycja szkolenia Akademia Lasera!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową na pierwszą w tym roku edycję warsztatów Akademii Lasera. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Więcej...