Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2018

Wszechstronność laserów Universal Laser Systems

Jak wszechstronnym urządzeniem jest laser i jak wiele ciekawych pomysłów można przy jego pomocy zrealizować pokazuje niezwykle szeroka oferta firmy RAUSGEBRANNT.

Więcej...

Kartki okolicznościowe wycinane ploterem Universal

Amerykańska firma Lovepop specjalizuje się w produkcji kartek okolicznościowych i zaproszeń. Nie są to jednak zwykłe kartki - wyróżniają się papierowymi rzeźbami 3D.

Więcej...

Poszerzona oferta sklejki!

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Klientów firma Colop Polska poszerzyła swoją ofertę sklejki! Teraz lepsza jakość i nowe grubości!

Więcej...

Drewno lite do obróbki laserowej - nowość!

Chcąc dostarczyć Klientom jak najciekawsze materiały do obróbki laserowej, firma wprowadza do swojej oferty nowość - drewno lite do obróbki laserowej.

Więcej...

Akademia Reklamy Tuplex

W dniu 14 czerwca odbyły się warsztaty Akademia Reklamy 2018 organizowane przez firmę Tuplex. Warsztaty poświęcone były nowoczesnym produktom wykorzystywanym w branży reklamowej.

Więcej...

Certyfikat ISO 9001:2015

Profesjonalna obsługa Klienta i najwyższa jakość procesów sprzedaży zostały potwierdzone podczas ostatniego audytu, kiedy przyznano nam najnowszy Certyfikat ISO 9001:2015.

Więcej...

Laminaty grawerskie od Innovative Plastics

Innovative Plastics Inc.® jest wiodącym producentem materiałów do obróbki laserowej. Firma produkuje laminaty grawerskie o unikalnych kolorach, wzorach i wykończeniach.

Więcej...

Nowy środek do czyszczenia laminatów!

Firma Colop Polska poszerzyła swoją ofertę o nowy środek do czyszczenia laminatów! Oba produkty dostępne już teraz w naszym sklepie internetowym.

Więcej...

Odkryj innowacje Universal - Źródła laserowe

Odkryj jakie możliwości daje Ci Twoje urządzenie laserowe Universal Laser Systems. Poznaj nowoczesne źródła laserowe ULS.

Więcej...

Wielkie otwarcie salonu technologii laserowych

20 kwietnia 2018 roku w siedzibie firmy COLOP Polska w Bytomiu odbyło się uroczyste otwarcie demo roomu, w którym prezentowane będą najnowocześniejsze urządzenia laserowe.

Więcej...

Ołówki do grawerowania laserem! Nowość!

Wprowadziliśmy do naszej oferty ołówki do grawerowania laserem. Spersonalizowane ołówki mogą stać się efektownym gadżetem, pamiątką czy upominkiem.

Więcej...

Odkryj innowacje Universal - MultiWave Hybrid

Odkryj jakie możliwości daje Ci Twoje urządzenie laserowe Universal Laser Systems. Poznaj nowoczesną technologię MultiWave Hybrid.

Więcej...

Odkryj innowacje Universal - Modułowa budowa

Odkryj jakie możliwości daje Ci Twoje urządzenie laserowe Universal Laser Systems. Poznaj nowoczesną technologię Modular Architecture.

Więcej...

Targi Stom-Laser trwają!

W dniach 10-12 kwietnia 2018 roku odbywają się V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER w Targach Kielce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska A-79.

Więcej...

Odkryj innowacje Universal - Dualna konfiguracja lasera

Odkryj jakie możliwości daje Ci Twoje urządzenie laserowe Universal Laser Systems. Poznaj nowoczesną technologię Dual Laser Configuration.

Więcej...

Mata adhezyjna do profesjonalnej obróbki laserowej! Nowość!

Aby ułatwić i przyspieszyć Państwu pracę na laserze do naszej oferty wprowadzamy nowość - mata adhezyjna do profesjonalnej obróbki laserowej!

Więcej...

Odkryj innowacje Universal - Szybka rekonfiguracja

Odkryj jakie możliwości daje Ci Twoje urządzenie laserowe Universal Laser Systems. Poznaj nowoczesną technologię Rapid Reconfiguration.

Więcej...

Ploter laserowy Universal Laser Systems na Targach Edukacji w Bytomiu!

W dniu 22 marca DTL firmy COLOP Polska we współpracy z ZSME zaprezentował nabiurkowy ploter laserowy ULS na Targach Edukacyjnych.

Więcej...

Akademia Lasera 2.0 już za nami!

W dniach 22-23 marca 2018 w Bytomiu odbyła się kolejna, 50. edycja Akademii Lasera. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie podczas szkolenia.

Więcej...

XXI TARGI FILM VIDEO FOTO

W dniach 12-14 kwietnia 2018 r. w Expo-Łódź odbędzie się dwudziesta pierwsza edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych.

Więcej...

V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów STOM-LASER, która odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku w Targach Kielce!

Więcej...

Zapraszamy na 50 edycję Akademii Lasera!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową już 23 marca do Bytomia na warsztaty Akademii Lasera!

Więcej...

Targi RemaDays 2018 już za nami!

W dniach 7 - 9 lutego odbyły się targi RemaDays 2018. Są to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu.

Więcej...

Produkcja gadżetów reklamowych

Technologia laserowa daje nam ogromne możliwości, a personalizacja gadżetów reklamowych jest kolejnym zastosowaniem dla którego warto posiadać urządzenie laserowe.

Więcej...

Targi RemaDays 2018 coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliżają się targi RemaDays 2018! Są to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu.

Więcej...