Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2021

Oddziaływanie lasera na materiały organiczne

Czy wiesz czym są materiały organiczne, jak są zbudowane i jak energia lasera wpływa na nie? Przeczytaj krótką wypowiedź jednego z naszych specjalistów na ten temat.

Więcej...

Laser, który można re-konfigurować - Uniwersalne narzędzie produkcyjne

Technologia laserowa jest jednym z najbardziej precyzyjnych i wydajnych narzędzi do cięcia, znakowania i grawerowania. Elastyczność systemów laserowych jako technologii bezkontaktowej zapewnia, że technologia laserowa pozostaje w czołówce cyfrowych procesów produkcyjnych.

Więcej...

Dział Technologii Laserowych COLOP Polska gra razem z WOŚP!

Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyDo wylicytowania uczestnictwo w szkoleniu Akademia Lasera 2.0! Serdecznie zapraszamy i prosimy o wsparcie

Więcej...

Jaka jest różnica między szklaną a metalową tubą laserową?

Rozważasz zakup systemu laserowego i zastanawiasz się między tubą laserową szklaną a metalową? Istnieją ogromne różnice między tymi tubami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu laserowego. Kliknij więcej, aby poznać najważniejsze różnice.

Więcej...

Zbliża się pierwsza w tym roku edycja szkolenia Akademia Lasera!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową na pierwszą w tym roku edycję warsztatów Akademii Lasera. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Więcej...