Zadzwoń +48 32 388 70 51

Aktualności

2017

Akademia Lasera Bytom 2017

Kolejna edycja Akademii Lasera za nami!

W dniu 13 października br. w Bytomiu odbyła się kolejna, 48. edycja szkolenia „Akademia Lasera”. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

Więcej...

Czerwona naklejka do suchego stempla

NAKLEJKA DO SUCHEGO STEMPLA W NOWEJ ODSŁONIE!

Naklejka do suchego stempla dostępna teraz także w kolorze czerwonym! Sprawdź naszą ofertę!

 

Więcej...

Kubki ceramiczne do grawerowania

Kubki do grawerowania laserem Ekspert

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swojego lasera albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane, wypróbuj nowość: kubki Ekspert do grawerowania laserowego.

Więcej...

Akademia Lasera Łódź 2017

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ AKADEMII LASERA!

Serdecznie zapraszamy na 48. edycję Akademii Lasera która odbędzie się już 13 października br. w Bytomiu! Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

Więcej...

Płyn Lens Clens do czyszczenia optyki urządzeń laserowych

Płyn Lens Clens do czyszczenia optyki urządzeń laserowych

Jednym z najważniejszych elementów wpływających na jakość pracy lasera jest układ optyczny. Utrzymywanie w czystości tych elementów ma ogromny wpływ na efektywność grawerowania, znakowania i cięcia laserowego.

Więcej...

Podkład drewniany pod laminaty

Podkład drewniany pod laminaty - NOWOŚĆ

Podkład drewniany to produkt przeznaczony do wykańczania dyplomów, czy eleganckich podziękowań. Jest to wysokiej jakości materiał, który po przyklejeniu do niego laminatu może stać się pięknymi gratulacjami lub certyfikatem.

Więcej...

Jesienne targi OSAA

Wszystkich uczestników sieci OSAA zapraszamy na jesienne targi!

Już 29 września br. odbędą się jesienne targi OSAA, podczas których będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą firmy COLOP. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Więcej...

Akademia Lasera Łódź 2017

Akademia Lasera - kolejna edycja za nami !

Dnia 22.09.2017 r. w Łodzi odbyła się 47 edycja Akademii Lasera. Tym razem w szkoleniu brały udział 22 osoby zainteresowane światem technologii laserowych. 

Więcej...

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

Podsumowanie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

W dniach 13 - 14 września 2017 r. odbyły się w EXPO XXI Warszawa największe targi branży reklamowej w drugiej połowie roku. Podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami branży reklamowej.

Więcej...

Bibułki do czyszczenia optyki urządzeń laserowych

Bibułki do czyszczenia optyki urządzeń laserowych

Masz już płyn Lens Clens ale nie wiesz co dalej? Nie martw się! Specjalnie do oferty wprowadzamy kolejną NOWOŚĆ!

Więcej...

Festiwal Marketingu Druku & Opakowań

Festiwal Marketingu, Druku & Opakowań

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w największych targach organizowanych już za 3 tygodnie!

Więcej...

Korek

Korek do cięcia laserem

Spersonalizowane podkładki reklamowe na specjalne okazje, ozdoby ścienne, breloki, efektowna mapa świata czy wiele innych realizacji możesz stworzyć dzięki nowemu produktowi – korkowi do cięcia laserem. Materiał nadaje się idealnie do cięcia laserem przez co można wytworzyć bardzo wiele ciekawych aplikacji. Posiada szereg różnych zastosowań. Dostępny w wymiarach 610 x 300 mm o grubości 3 mm.

Więcej...

Laminaty

Elastyczne laminaty o grubości 0,5 mm

NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy jeszcze cieńsze laminaty - o grubości 0,5 mm - do naszej oferty! Stosowane przy tworzeniu niewielkich tabliczek do trofeów, pucharów, a także szkatułek czy wizytówek. Można je zastosować również przy produkcji dedykacji wykorzystywanych na niewielkich powierzchniach takich jak wewnętrzna część etui na pióra.

Więcej...

Targi

Podsumowanie targów ITM Polska w Poznaniu

W dniach 6 – 9 czerwca przedstawiciele naszej firmy uczestniczyli w targach przemysłowych ITM Polska w Poznaniu, by przede wszystkim zaprezentować 3 urządzenia: fibrową znakowarkę laserową Classic Marking System, ploter laserowy CO2 marki Universal Laser Systems oraz wielkoformatowy ploter laserowy do cięcia, ale także odpowiedzieć na nurtujące pytania oraz nawiązać relacje z potencjalnymi klientami. Nasze stoisko cieszyło się ogromny zainteresowaniem przez odwiedzających z całej Polski.

Więcej...

Targi

Rozpoczęły się targi przemysłowe ITM Polska!

Już dziś rozpoczęły się targi przemysłowe ITM Polska w Poznaniu. Odwiedzić naszą firmę można od dzisiaj do piątku na stoisku nr 50 w hali 6A. Serdecznie zapraszamy!

Więcej...

Filc

Nowość! Filc do cięcia laserem

Od teraz dostępny w naszej ofercie jest nowy materiał przeznaczony do obróbki laserowej! Doskonały dla miłośników rękodzieła!

 

Więcej...

Karton Beermat

Nowość! Karton beermat

Naszą ofertę poszerzyliśmy o nowy materiał do obróbki laserowej! Karton beermat do cięcia laserem! Doskonały materiał do tworzenia różnorodnych kształtów!

Więcej...

Targi

Targi przemysłowe ITM Polska

W dniach 6-9 czerwca br. odbędą się targi przemysłowe ITM Polska w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska - pawilon 6A, stoisko nr 50!

Więcej...

Systemy filtrujące

Systemy filtrujące BOFA dla znakowarek

Korzystanie z systemów do filtrowania powietrza pochodzącego z urządzeń laserowych jest bardzo ważne ze względu na zanieczyszczenia wytwarzane podczas pracy lasera.

Więcej...

Sklejka

Nowość! Poszerzona oferta sklejki

Naszą ofertę poszerzyliśmy o nowe grubości sklejki przeznaczonej do obróbki laserowej! Już teraz możesz wybierać spośród aż 4 grubości!

Więcej...

Tabliczki

Nowość! Tabliczki do grawerowania

Nowe kształty oraz kolory tabliczek wykonanych z aluminium anodowanego, tabliczki z kryształkami Swarovskiego oraz łańcuszki mosiężne o innych długościach niż dotychczas.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera za nami!

Dobór odpowiedniej końcówki nadmuchu powietrza

W naszych wielkoformatowych ploterach laserowych dostępne są trzy różne końcówki nadmuchu powietrza, dla lepszego dopasowania pod konkretną aplikację.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera za nami!

Co daje nadmuch powietrza w laserze?

Każdy materiał reaguje inaczej na obróbkę laserową. W przypadku grawerowania i cięcia laserem nadmuch powietrza może znacznie wpłynąć na rezultaty pracy.

Więcej...

Wesołych Świąt!

Na te nadchodzące święta życzymy pozyskania energii do wyzwań, a także ciepła i nadziei. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim Naszym Klientom za dotychczasową współpracę.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera za nami!

Dobór stołu roboczego pod aplikację

Jak odpowiednio dobrać stół roboczy do konkretnej aplikacji aby uzyskać doskonałe rezultaty cięcia laserowego?
 

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera za nami!

Za nami kolejna edycja Akademii Lasera!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie podczas ostatniej edycji warsztatów, oraz zapraszamy na kolejną 21 kwietnia w Poznaniu.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera!

Dziękujemy Wam za odwiedziny naszego stoiska na targach Rema Days 2017!

Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości spotkania się oraz rozmowy z wami i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera!

Rozpoczęły się targi Rema Days!

Już dzisiaj rozpoczęły się Międzynarodowe targi Rema Days w Nadarzynie k. Warszawy. Odwiedzać naszą firmę można od dzisiaj (15 lutego) do piątku włącznie (17 lutego) na stoisku G2 w hali F. Zapraszamy!

Więcej...

Zapraszamy na targi RemaDays 2017!

Zapraszamy na targi RemaDays 2017!

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko na największych międzynarodowych targach reklamy i poligrafii, które odbędą się w dniach 15-17.02.2017. Będziemy czekać w hali F na stoisku G2.

Więcej...