Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2021

Laserowe przetwarzanie materiału Kapton

Materiał Kapton® ze względu na swoją wszechstronność i solidne właściwości mechaniczne znalazł szerokie zastosowanie komercyjne. Najczęściej przetwarzanymi laserowo formami są cienkie folie i taśmy klejące.

Więcej...

Tworzenie modeli architektonicznych przy wykorzystaniu technologii laserowej

Technologia laserowa zapewniając wysokiej jakości precyzyjną obróbkę jest doskonałym rozwiązaniem dla pracowni architektonicznych przy tworzeniu modeli architektonicznych.

Więcej...

Znakowanie łyżeczek znakowarką laserową

W ostatnich dniach nasz specjalista z Działu Technologii Laserowych przeprowadził instalację znakowarki laserowej w pewnej niemieckiej firmie. Przy tej okazji mieliśmy możliwość zobaczyć bardzo ciekawą aplikację - znakowanie łyżeczek.

Więcej...

PLEKSI BROKATOWA DO CIĘCIA I GRAWEROWANIA LASEREM - NOWOŚĆ!

Firma COLOP Polska poszerza swoją ofertę materiałów grawerskich o kolejną nowość - pleksi brokatowa do cięcia i grawerowania laserem! Dostępna już teraz w 6 bezkonkurencyjnych kolorach z efektem mieniących się drobinek! Efektowne rozwiązanie dla licznych aplikacji!

Więcej...

Oddziaływanie lasera na materiały organiczne

Czy wiesz czym są materiały organiczne, jak są zbudowane i jak energia lasera wpływa na nie? Przeczytaj krótką wypowiedź jednego z naszych specjalistów na ten temat.

Więcej...

Laser, który można re-konfigurować - Uniwersalne narzędzie produkcyjne

Technologia laserowa jest jednym z najbardziej precyzyjnych i wydajnych narzędzi do cięcia, znakowania i grawerowania. Elastyczność systemów laserowych jako technologii bezkontaktowej zapewnia, że technologia laserowa pozostaje w czołówce cyfrowych procesów produkcyjnych.

Więcej...

Dział Technologii Laserowych COLOP Polska gra razem z WOŚP!

Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej PomocyDo wylicytowania uczestnictwo w szkoleniu Akademia Lasera 2.0! Serdecznie zapraszamy i prosimy o wsparcie

Więcej...

Jaka jest różnica między szklaną a metalową tubą laserową?

Rozważasz zakup systemu laserowego i zastanawiasz się między tubą laserową szklaną a metalową? Istnieją ogromne różnice między tymi tubami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniego dla siebie systemu laserowego. Kliknij więcej, aby poznać najważniejsze różnice.

Więcej...

Zbliża się pierwsza w tym roku edycja szkolenia Akademia Lasera!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową na pierwszą w tym roku edycję warsztatów Akademii Lasera. Szkolenie składa się z części teoretycznej oraz praktycznej i prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów. Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Więcej...