Zadzwoń +48 32 388 70 51

Filtr DeepPleat

Filtr DeepPleat

Zwiększ trwałość wkładów filtrujących i zaoszczędź pieniądze z wyjątkowym filtrem wstępnym marki BOFA.

Unikalne cechy filtrów DeepPleat oraz Deep Pleat DUO zapewniają optymalizację wyłapywania cząsteczek zanieczyszczeń, dzięki czemu wydłuża się żywotność filtra węglowego i tym samym zmniejsza się koszt użytkowania systemu.

Koncepcja filtra DeepPleat jest oparta na technologii wstecznego przepływu. Zanieczyszczone powietrze po dostaniu się do komory filtracji gwałtownie zwalnia, dzięki czemu większe cząsteczki opadają na dno komory, skąd w prosty sposób można je usunąć i tym samym nie zanieczyszczają filtra. Mniejsze, poddawane filtracji cząstki są zatrzymywane pomiędzy zakładkami filtra. Rozwiązanie to zapewnia zdecydowanie większą wydajność i trwałość filtrów BOFA.

Filtr wstępny Deep Pleat DUO łączy w sobie opadanie większych cząsteczek na dno jego komory z objętością 15 litrów. Powyżej dna lecz nadal wewnątrz komory znajduje się uszczelniona 200-milimetrowa warstwa filtra o efektywności F8 i powierzchni filtrującej ponad 12m2. Specjalnie uformowana uszczelka sprawia, że zarówno wstępna instalacja jak i wymiana zużytego filtra jest łatwa i bezpieczna dla operatora. Aspekt bezpieczeństwa jest niezwykle istotną cechą w związku z różnymi szkodliwymi zanieczyszczeniami znajdowanymi wewnątrz zużytego filtra.

 

 

Powyższa, dynamiczna animacja wyjaśnia szczegółowo, dlaczego filtr BOFA DeepPleat DUO jest najtrwalszym filtrem wstępnym na rynku, który jednocześnie zwiększa żywotność głównego filtra węglowego i redukuje całkowite koszty użytkowania urządzenia filtrującego.