Zadzwoń +48 32 388 70 51

1-Touch Laser Photo

1-Touch Laser Photo™ to innowacyjne oprogramowanie do konwersji zdjęć cyfrowych (formaty BMP, JPEG, PNG lub TIFF) na pliki bitmapowe, które można wykorzystać do trwałego znakowania lub grawerowania, laserowego obrazu na materiały takie jak twarde drewno, kamień lub metal w celu  tworzenia produktów o wysokiej wartości. Przekształca to zwykłą fotografię w profesjonalnie grawerowane zdjęcie laserowe. Przed 1-Touch było to oczywiście możliwe, ale tylko dzięki eksperymentowaniu z rastrami, półtonami, wzorami ditheringu i ustawieniami lasera – kosztowną i czasochłonną metodologią. 1-Touch automatyzuje ten proces i zapewnia następujące korzyści:

Optymalizacja zwrotu z inwestycji

1-Touch Laser Photo automatycznie konwertuje zdjęcia cyfrowe na zoptymalizowane mapy bitowe, oszczędzając zarówno czas, jak i materiały.

Wyniki wysokiej jakości 

Oprogramowanie do przetwarzania obrazu opracowane przez ekspertów z Universal Laser Systems zapewnia za każdym razem profesjonalnej jakości znakowanie i grawerowanie laserowe.

Najszerszy zakres kompatybilności materiałów

Zdjęcia mogą być znakowane laserem lub grawerowane laserowo na setkach materiałów przy użyciu zoptymalizowanych ustawień procesu obliczonych przez inteligentną bazę danych materiałów ULS.

Regularne aktualizacje oprogramowania

Co kwartał do usługi 1-Touch Laser Photo dodawane są nowe materiały.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Wszystko, czego potrzebujesz, to trzy proste kroki, aby przekształcić fotografię cyfrową w grawer o profesjonalnej jakości.

Samodzielne oprogramowanie

1-Touch Laser Photo jest kompatybilny ze wszystkimi markami grawerek laserowych

Jak tworzyć wysokiej jakości zdjęcia grawerowane laserowo?

1-Touch Laser Photo przekształca zdjęcia cyfrowe w jednobitową grafikę rastrową, która nadaje się do znakowania laserowego i grawerowania laserowego. Oprogramowanie robi to poprzez zastosowanie ekranu bitmapowego, który jest najbardziej odpowiedni dla materiału, który jest znakowany lub grawerowany. 1-Touch automatycznie stosuje również ulepszenia obrazu, które zostały opracowane przez ULS. Gotowa mapa bitowa jest następnie eksportowana do systemu laserowego w celu znakowania laserowego lub grawerowania laserowego wybranego materiału.

Optymalizacja zwrotu z inwestycji

1-Touch Laser Photo eliminuje potrzebę eksperymentowania z ekranami bitmapowymi i ulepszeniami obrazu. Oszczędza to czas i eliminuje marnotrawstwo materiału. Zamiast powtarzających się cykli prób i błędów, użytkownicy 1-Touch Laser Photo po prostu przechodzą przez proces opisany powyżej, aby uzyskać profesjonalne wyniki grawerowania laserowego. Proces ten zapewnia szybkie dostarczanie gotowych produktów, poprawiając w ten sposób zwrot z inwestycji dla właściciela systemu laserowego.

Wyniki wysokiej jakości

Zespół ekspertów ds. przetwarzania obrazu, materiałoznawców i inżynierów oprogramowania w ULS współpracował, aby stworzyć 1-Touch Laser Photo, najlepszy w branży pakiet oprogramowania do laserowego grawerowania zdjęć. Oprogramowanie automatycznie stosuje idealne rastry półtonowe dla każdego materiału. Oprogramowanie automatycznie stosuje również ulepszenia obrazu.

Najszerszy zakres kompatybilności materiałów

1-Touch Laser Photo bezproblemowo współpracuje z bazą danych materiałów ULS, aby umożliwić znakowanie laserowe zdjęć lub grawerowanie laserowe na setkach materiałów. Oto tylko kilka przykładów:

Regularne aktualizacje oprogramowania

Technologia laserowej obróbki materiałów stale się rozwija. Technologia 1-Touch Laser Photo dotrzymuje kroku tym postępom, dodając nowe materiały co kwartał.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Użytkownicy na całym świecie potwierdzili, że 1-Touch Laser Photo to najbardziej przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do obrazowania w branży obróbki laserowej. Intuicyjny interfejs użytkownika wraz z automatycznym przetwarzaniem obrazu pozwala nawet początkującym użytkownikom uzyskać profesjonalne wyniki wysokiej jakości.

Samodzielne oprogramowanie

Funkcja 1-Touch Laser Photo działa niezależnie od oprogramowania sterującego systemem laserowym. Dzięki temu można go używać z grawerkami laserowymi dowolnej marki.