Zadzwoń +48 32 388 70 51

Podkład pod laminat

Podkład pod laminat

Podkład drewniany

Podkład pod laminat to produkt, który doskonale nadaje się do realizacji oficjalnych certyfikatów, nagród, gratulacji, życzeń, podziękowań czy potwierdzeń udziału w szkoleniach. Po przyklejeniu do niego wygrawerowanego laminatu, blachy aluminiowej czy blachy sublimacyjnej może stać się wyszukanym dyplomem.

Wykonany z wysokiej jakości, trwałego, odpornego na odkształcenia materiału MDF. Materiał powleczony jest lakierem bezbarwnym. Półmatowe wykończenie oraz ozdobny kształt rantu nadają podkładowi elegancki wygląd. Na rewersie podkład ma 2 otwory umożliwiające powieszenie go na ścianie w orientacji pionowej lub poziomej.

Dotychczasowa oferta firmy Colop Polska obejmowała jedynie podkład w kolorze ciemnego drewna, który znakomicie imitował naturalne drewno, dostępny w sześciu wymiarach - 108 x 152 mm, 152 x 203 mm, 178 x 228 mm, 203 x 254 mm, 228 x 304 mm, 305 x 381 mm. Teraz oferta została poszerzona o podkłady w trzech ”loftowych” kolorach - biały, czarny oraz jasne drewno, które będą idealnie współgrały z nowoczesnymi wnętrzami. Każdy kolor dostępny w trzech najpopularniejszych rozmiarach – 152x203mm, 203x254 mm, 228x304 mm. W połączeniu z szeroką gamą laminatów daje możliwość wykonania świetnych połączeń kolorystycznych, które zapewnią niepowtarzalny efekt.

W ofercie dostępne jest również gustowne etui pozwalające na efektowną prezentację podkładu.

Zastosowanie

Produkt przeznaczony do wykańczania dyplomów, certyfikatów, nagród, gratulacji, życzeń, podziękowań czy potwierdzeń udziału w szkoleniach.

Właściwości

  • Grubość: 18 mm
  • Materiał bazowy: MDF
  • Kolory: ciemne drewno, jasne drewno, biały, czarny
  • Powłoka: lakier bezbarwny
  • Wykończenie: półmatowe