Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2012

Prezentacja profesjonalnych urządzeń laserowych

Zapraszamy na prezentację profesjonalnych urządzeń laserowych na targach Office Fair w Warszawie. Na stoisku 15, będzie można zobaczyć pracę urządzeń i przykłady realizacji a także podjąć rozmowy z naszymi specjalistami.

Więcej...

LOTUS – precyzyjne znakowanie metali

System laserowy LOTUS – prezentuje niezwykle precyzyjne i niezawodne rozwiązania w zakresie znakowania metali. Łączy doskonałą jakość i idealną precyzję z optymalnym kosztem zakupu.

Więcej...

Aluminiowe tabliczki

Seria ciekawych kształtów – wykonanych z trwałego materiału - aluminium anodowanego. Występują w kilku odmianach kolorystycznych.

Więcej...

Bezpośredni import plików DXF oraz PDF

Universal Laser Systems, Inc. (ULS), wiodący producent urządzeń do laserowego cięcia i grawerowania będący w ofercie Colop Polska, wydał nowe rozszerzenie do oprogramowania sterującego laserem.

Więcej...

Nowy Laser Interface+

Universal Laser Systems, Inc. (ULS), wiodący producent laserów CO2 oraz ploterów laserowych, ogłosił aktualizację jego innowacyjnego oprogramowania sterownika Laser Interface +

Więcej...

TARGI DREMA 2012

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 1 w hali 4 na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, które odbędą się w dniach od 27 do 30 marca 2012 w Poznaniu.

Więcej...

Fotorelacja z targów Rema Days 2012

Na naszym stoisku zainteresowanie wzbudziły materiały do obróbki laserowej, w tym nowe kształty tabliczek. Wielu Klientów zdecydowało się na zamówienie na miejscu nowości.

Więcej...

Medal targów REMA DAYS 2012

Nagroda została przyznana po wnikliwej ocenie dokonanej przez Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów odpowiednich dziedzin. Medal RD potwierdza doskonałość produktu.

Więcej...