Zadzwoń +48 32 388 70 51

Serwis urządzeń laserowych

Serwis urządzeń laserowych

Wiemy jak istotne dla naszych Klientów jest profesjonalne wsparcie serwisowe, często jest to wręcz podstawa przy zawieraniu kontraktu. Nasz dział serwisu posiada liczne certyfikaty poświadczające wiedzę na temat proponowanych przez nas systemów laserowych od strony praktyczno - technicznej. Certyfikaty te są cyklicznie odnawiane poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach w siedzibach naszych dostawców. Dzięki temu nasz zespół specjalistów jest na bieżąco w tematyce urządzeń laserowych, ich zastosowań oraz wsparcia technicznego. Dodatkowo o wysokiej jakości wykonywanych przez naszych specjalistów usług świadczą certyfikaty ISO, które firma na bieżąco aktualizuje.

Firma COLOP Polska uznaje niezawodność jako klucz do sukcesu swoich Klientów. Wiemy jak istotna jest szybka reakcja na różnego rodzaju zapytania techniczne. Nasi świetnie wyszkoleni specjaliści oraz nowatorska technologia sprawiają, że proponowane przez nas systemy laserowe dają lata zyskownej, niezawodnej oraz produktywnej pracy.

Naszym głównym celem jest dostarczanie systemów laserowych oferujących lata nieprzerwanej pracy bez zbędnych kosztów oraz bez nieprzewidzianych problemów dla użytkowników. Wierzymy, że każdy przestój maszyny jest marnowaniem Twojego cennego czasu oraz pieniędzy. Dlatego właśnie urządzenia laserowe przez nas proponowane zostały zbudowane w sposób modularny, co umożliwia łatwą wymianę części. Wiele napraw może być szybko i tanio wykonanych – w wielu przypadkach sprowadza się to do wymiany uszkodzonego podzespołu. Podstawowe części tj. łożysko osi X, łożysko osi Y, pasek osi X, pasek osi Y, soczewki czy lustra są cały czas na stoku magazynowym.

Kupując laser Universal, zasługujesz na pełne wsparcie. W razie pytań – chętnie na nie odpowiemy. Serwis i wsparcie są zawsze dostępne poprzez telefon lub e-mail. Dostępne są również kompetentne oraz łatwe w odbiorze podręczniki użytkownika dla całej gamy urządzeń przez nas wspieranych.

Jeśli chcesz skontaktować się z serwisem, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Formularz serwisowy

 
Czy jest Pan/Pani klientem Colop Polska ?*
 
Czy posiada Pan/Pani urządzenie laserowe?*
Proszę obliczyć 9 plus 8.

 

 
Przetwarzanie danych*
 
Marketing elektroniczny*
 
Personalizacja oferty*

 

Administratorem Państwa danych jest COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, ul. Smolenia 16, NIP 626-000-34-70. Kontakt office@colop.pl oraz 32-388-70-30. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.