Zadzwoń +48 32 388 70 51

Okulary ochronne do lasera CO2

Okulary ochronne do lasera

 

Podczas pracy z urządzeniami laserowymi należy zachować szczególną ostrożność ze względu na właściwości emitowanego promieniowania charakteryzującego się dużą gęstością mocy. Zastosowanie odpowiednich środków ochrony oraz przeszkolenie użytkowników to najważniejsze elementy zapewniające bezpieczeństwo podczas pracy z laserem i urządzeniami laserowymi.

Do środków ochrony indywidualnej przed promieniowaniem laserowym służą specjalne okulary zaopatrzone w filtr ochronny przeznaczony do pracy z laserem i chroniący oczy użytkownika. W ofercie firmy Colop Polska dostępne są okulary ochronne do lasera zarówno fiber i YAG jak i CO2. Sprawdź już teraz!

 

Okulary ochronne do lasera CO2

Okulary zaopatrzone zostały w filtr chroniący przed promieniowaniem o długości fali 10600 nm. Wykonane z materiału o wysokiej odporności na działanie światła laserowego. Okulary zapewniają ochronę oczu użytkownika przed działaniem wiązki laserowej. Zapewniają bardzo dobrą widoczność. Przepuszczalność światła widzialnego na poziomie 60%. Wygodne w noszeniu.

Okulary ochronne do Twojego lasera

Potrzebujesz okulary ochronne do swojego lasera o niestandardowych parametrach? Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z Tobą.

 
Przetwarzanie danych*
 
Marketing elektroniczny*
 
Personalizacja oferty*

 

Administratorem Państwa danych jest COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, ul. Smolenia 16, NIP 626-000-34-70. Kontakt office@colop.pl oraz 32-388-70-30. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.