Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Złoty i srebrny lak – dla profesjonalnych odbić!

Stemple ręczne i lak od stuleci służą do wykonywania niezwykle ciekawych pieczęci. W przeszłości nadawały uroczystego charakteru wielu dokumentom, zabezpieczały przed otwarciem nie tylko tajną dokumentację, ale również pomieszczenia oraz szafy.

Obecnie, oprócz tych funkcji, coraz częściej są wykorzystywane do ozdabiania druków, takich jak: certyfikaty i dyplomy, zaproszenia, koperty, czy listy. Stosowane są również do zdobienia różnych dokumentów, prezentów, a nawet opakowań niektórych produktów (butelek na wino, nalewek, produktów limitowanych serii).

Do wykonania dobrego odbicia, niezbędny jest wysokiej jakości lak. Musi się cechować nie tylko trwałością i przyczepnością, ale również unikalnym kolorem. Firma właśnie poszerzyła ofertę o dwa nowe kolory laku – złoty o brokatowym wykończeniu i srebrny z metalicznym wykończeniem. Lak dostępny jest w laskach o wymiarach 18 x 1,6 x 1,3 cm i wadze ok. 54,4 g. Kolory doskonale sprawdzą się do ozdabiania zaproszeń ślubnych, komunijnych, kopert, pamiątek chrztu, bierzmowania, rocznicy ślubu i wielu innych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wróć