Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2010

Kolejny numer pisma Laserpoint

Zapraszamy do pobrania najnowszego numeru pisma Laserpoint redagowanego przez firmę Eurolaser - lidera rynku profesjonalnych ploterów laserowych do cięcia.

Więcej...

XIII Akademia Lasera - Tarnowskie Góry

19 listopada 2010 odbędzie się ostatnie w tym roku szkolenie!

Więcej...

Za nami XII Akademia Lasera!

Dnia 16 października 2010 odbyła się XII edycja szkolenia "Akademia Lasera" w Białymstoku.

Więcej...

Kliknij i zagłosuj na stronę Colop.pl

Strona Colop.pl została zakwalifikowana do konkursu na najlepszą stronę branży PBS - wystarczy jedno kliknięcie. Dziękujemy!

Więcej...

Jedenasta Akademia Lasera!

W piątek, 21 maja odbyła się najnowsza edycja Akademii Lasera. Spotkanie było dobrą okazją do zapoznania się z oferowanymi przez nas urządzeniami takich firm jak Universal, Alltec i Eurolaser.

Więcej...

Nowa, praktyczna promocja!

Od dziś dwa popularne narzędzia można zdobyć za cenę jednego. Każdy, kto zamówi niezwykle przydatną gilotynę z nożem do metalu, będzie mógł nabyć praktyczny program do obróbki zdjęć 1- Touch Laser Photo za symboliczną złotówkę!

Więcej...

Newsletter Eurolasera nr 11/2010

Właśnie ukazało się nowe wydanie Newslettera firmy Eurolaser. Pokazujemy w nim garść ciekawych zastosowań dla naszych renomowanych ploterów produkcji niemieckiej.

Więcej...

Nowy sterownik plotera firmy Universal

Wszystkich naszych Klientów zapraszamy do skorzystania z nowej wersji programu sterującego ploterami Universal. Unikalna architektura aplikacji znakomicie współgra z najnowszymi systemami operacyjnymi firmy Microsoft- Windows 7 oraz Windows Vista.

Więcej...

Za nami kolejna Akademia Lasera

W piątek, 19 marca odbyła się najnowsza edycja Akademii Lasera. Spotkanie było dobrą okazją do zapoznania się z oferowanymi przez nas urządzeniami takich firm jak Universal, Alltec i Eurolaser.

Więcej...

Prezentujemy nowy, praktyczny laminat

Do naszej oferty dołączyliśmy laminat przemysłowy o strukturze ziarnistej. Jest to idealny produkt do grawerowania cienkich linii. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zarysowania.

Więcej...

Zaproszenie na targi Euroreklama

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie z nami na targach Euroreklama 2010 w Poznaniu. Przed nami kolejna możliwość zapoznania się z ofertą najlepszych urządzeń laserowych do produkcji przemysłowej.

Więcej...

Ważne sukcesy na targach Rema Days

Najnowszym sukcesem firmy Printy Poland Colop Polska jest laur "Korona Reklamy" uzyskany na targach Rema Days 2010.

Więcej...

Ważne wyróżnienia dla firmy Colop

Firma Printy Poland Colop Polska uzyskała w ostatnim czasie dwa cenne wyróżnienia. Są one dowodem na duże zaufanie i wysoką renomę, jaką cieszy się nasza firma wśród klientów i partnerów biznesowych.

Więcej...