Zadzwoń +48 32 388 70 51

Newsy

2016

Laminaty

Akademia Lasera - Podsumowanie roku 2016

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zaangażowanie w warsztatach Akademii Lasera w 2016 roku. A zainteresowanych zapraszamy już 24 marca 2017 roku na kolejną - XLIV edycję Akademii Lasera w Bytomiu.

Więcej...

Laminaty

Nowość! Wprowadziliśmy Laminaty Nightlites

Laminaty Nightlites charakteryzują się wyrazistymi kolorami, które przykuwają uwagę. Sprawdzą się jako szyldy reklamowe w sklepach czy informacje handlowe oraz oznaczenie wewnątrz pomieszczenia.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera!

Zapraszamy na kolejną edycję Akademii Lasera!

Akademia Lasera to szkolenie skierowane dla wszystkich zainteresowanych technologią laserową. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XLIII już edycji w Warszawie 25.11.2016!

Więcej...

Certyfikat BOFA

DZIAŁ TECHNOLOGII LASEROWYCH COLOP POLSKA AUTORYZOWANYM PARTNEREM BOFA

Firma COLOP Polska została wyróżniona otrzymując certyfikat BOFA, dzięki czemu jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy na terenie kraju.

Więcej...

Kolejna edycja Akademii Lasera!

Za nami XLII edycja Akademii Lasera

Dnia 21.10.2016 roku w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii Lasera. Tym razem udział wzięło 31 uczestników reprezentujących 20 firm.

Więcej...

Targi Techniki Laserowej w Sosnowcu

Targi Techniki Laserowej w Sosnowcu

W dniach 18-20.10.2016 odbyły się targi LASERexpo w Sosnowcu, gdzie znaleźliśmy się wśród najlepszych firm zajmujących się technologią laserową z całego Świata.

Więcej...

targi Techniki Laserowej w Sosnowcu

Laser Expo w Sosnowcu - zapraszamy!

W dniach 18-20.10.2016 odbędą się targi Techniki Laserowej w Sosnowcu.
Wszystkich, którzy poszukują szybkiej i precyzyjnej znakowarki fibrowej do metalu i tworzyw zapraszamy na nasze stoisko.

Więcej...

Plotery laserowe Universal Laser Systems w branży przemysłowej

Plotery laserowe Universal Laser Systems odnajdą swoje zastosowanie niemalże w każdej branży. Kolejną z nich jest branża przemysłowa, w której firma Universal oferuje trwałe, bezdotykowe oraz precyzyjne rozwiązania znakowania, grawerowania oraz cięcia laserowego. 

 

Więcej...

Wizyta przedstawiciela firmy Universal

Wizyta przedstawiciela firmy Universal Laser Systems

W dniach 10-11.10.2016 odwiedził nas przedstawiciel firmy Universal Laser System. Spotkanie to zaowocowało wieloma nowymi pomysłami jak jeszcze udoskonalić plotery laserowe.

Więcej...

COLOP Polska na Festiwalu Marketingu

COLOP Polska na Festiwalu Marketingu

Festiwal Marketingu jest unikalnym połączeniem formuły ekspozycji targowej, szkoleń, pokazów i konferencji. Wystawcami targów są firmy z szeroko pojętego rynku reklamy.

Więcej...

Znakowanie tkanin

Znakowanie tkanin

Znakowanie laserowe tworzy niepowtarzalne wzory na drelichu i dżinsie. Niektórzy producenci odzieży wykorzystują lasery Universal Laser Systems do marmurkowego ozdabiania swoich produktów.
 

Więcej...

Grawerowanie szkła

Grawerowanie szkła

Grawerowanie laserowe na szkle tworzy czysty, matowy, precyzyjnie wytrawiony wygląd, bez użycia fizycznego nacisku na szkło. Nawet butelki wypełnione płynem mogą być grawerowane laserem!

Więcej...

Cięcie akrylu laserem Universal

Twórz dynamiczne szyldy reklamowe i znaki, dzięki możliwości wycinania dowolnych kształtów przy użyciu lasera Universal Laser Systems. Tworzywa sztuczne takie jak akryl idealnie nadają się do cięcia laserem.

Więcej...

Tuby laserowe Universal Laser Systems

W ploterach laserowych Universal, źródła laserowe są produkowane w technologii metalowej RF. Warto podkreślić, że Universal Laser Systems jest również producentem swoich generatorów.

Więcej...

Cięcie i grawerowanie folii

Lasery firmy Universal świetnie nadają się do cięcia i grawerowania folii samoprzylepnych. Dzięki odpowiednio dobranym parametrom lasera możliwe jest nacięcie folii bez naruszenia papierowego podkładu.

Więcej...

Podciśnieniowy stół do cięcia

Jednym z elementów wyróżniających plotery Universal jest podciśnieniowy stół do cięcia. Zastosowanie stołu ułatwia operatorowi pracę zapewniając doskonałe efekty nawet na trudnych do obróbki materiałach.

Więcej...

Zacznij zarabiać, zapłacisz później!

Firma COLOP Polska zaprasza do skorzystania z bardzo atrakcyjnej formy leasingu. Nie wymaga ona od Klienta opłacenia żadnego wkładu własnego!

Więcej...

Cięcie kartonu

Karton jest materiałem bardzo podobnym do papieru, zatem szeroko stosowanym w produkcji makiet, opakowań itp. Zastosowanie specjalnego modułu optycznego laserów Universal pozwala na jeszcze bardziej dokładne cięcie.

Więcej...

Produkcja gadżetów

Laser Universal Laser Systems jest doskonałym narzędziem do tego by tworzyć ciekawe realizacje związane z różnymi okolicznościami. Wielka impreza jak na przykład Euro 2016 jest źródłem wielu inspiracji.

Więcej...

Produkcja gier edukacyjnych z drewnianej sklejki

Atrakcyjnym zastosowaniem ploterów laserowych Universal Laser Systems będzie wykonanie gry edukacyjnej z drewnianej sklejki. Precyzja urządzeń pozwoli urzeczywistnić nawet najbardziej kreatywne projekty.

Więcej...

Obróbka pleksi

Wśród wielu pomysłów na wykorzystanie ploterów laserowych Universal Laser Systems odnajdziemy również cięcie pleksi. Aplikację tę można wykorzystać na nadchodzący dzień matki – 26 maja!

Więcej...

Znakowanie oprawek okularów

Znakowanie oprawek okularów

Plotery laserowe Universal Laser Systems pozwalają na trwałe, wyraźne, oraz szybkie znakowanie dowolnych produktów. Jednym z nich są okulary, na których urządzenia umieszczą dowolne znakowanie.

Więcej...

Laminaty BLACKLITES

NOWOŚĆ! Laminaty BLACKLITES

Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy nowe produkty do naszej oferty materiałów do obróbki laserowej. Mowa o laminatach BLACKLITES, które charakteryzują się fluorescencyjnymi kolorami.

Więcej...

Znakowanie powierzchni szklanych

Znakowanie oraz grawerowanie materiałów szklanych – kieliszków, wazonów czy szklanek jest możliwe dzięki ploterom laserowym Universal Laser Systems!

Więcej...