Zadzwoń +48 32 388 70 51

Gilotyna do cięcia metalu

Urządzenie przeznaczone do cięcia metalu. Gilotyna beż użycia siły pozwala ciąć blachę na mniejsze arkusze. Pozwala w szybki i komfortowy sposób uzyskać tabliczkę o dowolnej wielkości. Bardzo łatwa obsługa urządzenia gwarantuje komfort użytkowania i szybkie efekty. Nie powoduje zagięć materiału, zapewnia idealnie gładkie brzegi. Urządzenie nie wymaga dodatkowych ustawień, jest gotowe do obsługi zaraz po wyjęciu z opakowania. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Urządzenie posiada wymienne noże w zależności od materiału jaki tniemy.

Cechy szczególne

 • Wymiary: 635mm x 356mm x 279mm
 • Waga: 13,6 kg
 • Szerokość cięcia: 305mm
 • Grubość cięcia metalu:
              - Mosiądz 0,6 mm
              - Aluminium 1,2 mm
              - Stal 0,6 mm

Nóż do cięcia metalu

Nóż do gilotyny przeznaczony do cięcia metalu. Wraz z urządzeniem pozwala uzyskać dowolne wielkości tabliczek. Odpowiedni do różnego rodzaju metali.

 

Gilotyna do cięcia laminatów

Urządzenie przeznaczone do cięcia laminatów. Gilotyna beż użycia siły pozwala ciąć laminaty na mniejsze arkusze. Pozwala w szybki i komfortowy sposób uzyskać tabliczkę o dowolnej wielkości. Bardzo łatwa obsługa urządzenia gwarantuje komfort użytkowania i szybkie efekty. Nie powoduje zagięć materiału, zapewnia idealnie gładkie brzegi. Urządzenie nie wymaga dodatkowych ustawień, jest gotowe do obsługi zaraz po wyjęciu z opakowania. Spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Urządzenie posiada wymienne noże w zależności od materiału jaki tniemy.

Cechy szczególne

 • Wymiary: 635mm x 356mm x 279mm
 • Waga: 13,6 kg
 • Szerokość cięcia: 305mm
 • Grubość cięcia laminatów - 1,6 mm

Nóż do cięcia laminatów

Nóż do gilotyny przeznaczony do cięcia laminatów. Wraz z urządzeniem pozwala uzyskać dowolne wielkości tabliczek. Odpowiedni do każdego rodzaju laminatu dostępnego w naszej ofercie.

 

Nóż dolny do gilotyny

Nóż dolny do gilotyny. Po zamontowaniu pozwala uzyskać dowolne wielkości tabliczek. Zapewnia wysokiej jakości cięcie. Uniwersalny - może być stosowany zarówno do cięcia metalu jak i laminatów. Dolne ostrze mocowane na stole gilotyny. Możliwość regulacji odległości między nożem górnym a dolnym. Ostrze wymienne. Długość cięcia 305 mm.