Zadzwoń +48 32 388 70 51

Referentka i lak

Referentka i lak

Referentka mosiężna

Referentka mosiężna

Referentka mosiężna o średnicy 22 mm stosowana jest między innymi do zabezpieczeń takich jak plombowanie drzwi, szaf itp. Często wykorzystywana przez banki czy służby mundurowe. Doskonale sprawdza się w firmach, a także w urzędach, gdzie niezbędna jest ochrona dokumentów. Pełniąc rolę zabezpieczającą, referentka jest jednocześnie świadectwem wiarygodności i nienaruszalności. Ponadto, stosowana jest również do wyciskania monet okolicznościowych. W zależności od zapotrzebowania klienta referentki mogą mieć wygrawerowane logo, nazwę lub numer identyfikujący podmiot korzystający z niej. Dołączony uchwyt ułatwia wygodne używanie, ale także pozwala na przymocowanie referentki do kluczy.

Lak

Lak

Lak jest popularnym materiałem, wykorzystywanym do produkcji ozdobnych pieczęci na zaproszeniach i specjalnych dokumentach. Wraz z referentką stosuje się go także przy plombowaniu drzwi, wodomierzy, szaf i innych.

Zastosowanie

Lak wraz z referentką wykorzystywany jest zarówno w celach zabezpieczających jak i ozdobnych.

Właściwości

  • dostępne średnice stempla do laku: 25 mm, 35 mm
  • dostępne kolory laku: burgund, zielony, czarny

Instrukcja użycia

Należy stopić odpowiednią ilość laku - tak aby lekko wystawał on poza referentkę, w miejscu w którym chcemy zrobić odbicie, a następnie przyłożyć referentkę do laku na około 10 sekund. Po oderwaniu referentki od laku nasze odbicie jest gotowe.

Gdzie kupić?

Materiał dostępny już teraz w naszym sklepie internetowym
Sprawdź także materiały wspierające sprzedaż.
Zobacz katalog materiałów do obróbki laserowej.
Sprawdź dostępną w naszej ofercie gilotynę do cięcia laminatów i metali.
Polecamy chemiczny środek do czyszczenia laminatów 3M VHB.