Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szkolenie dla operatorów laserów

Szkolenie dla operatorów laserów

Nie jesteś pewien czy w pełni wykorzystujesz możliwości swojego plotera? Nie wiesz czy we właściwy sposób konserwujesz maszynę?  Masz nowe urządzenie laserowe i zastanawiasz się jak prawidłowo je obsługiwać? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Firma Colop Polska przeprowadza certyfikowane szkolenia dla operatorów urządzeń laserowych. Specjaliści z Działu Technologii Laserowych przygotują Cię do zaawansowanej obsługi lasera. Nasi eksperci posiadają doświadczenie w pracy na różnego rodzaju urządzeniach laserowych, zarówno znakowarkach jak i ploterach różnych firm, którym chętnie się podzielą. Tematyka poruszanych zagadnień obejmuje kwestie związane m.in. z optymalizacją pracy lasera czy poprawą jakości efektów wyrobu końcowego. Podczas szkolenia zapoznasz się z szeroką gamą materiałów grawerskich, poznasz techniczne wskazówki naszych specjalistów jakich nie znajdziesz w książkach oraz będziesz miał możliwość przetestować własne materiały. Jest to również idealna okazja aby omówić wszystkie interesujące Cię zagadnienia i problemy z doświadczonymi ekspertami.

Osoby zainteresowane szkoleniem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Wybierz szkolenie i zgłoś swój udział!

 
Wybierz typ szkolenia*

Dane do wystawienia faktury

 
Przetwarzanie danych*
 
Marketing elektroniczny*
 
Personalizacja oferty*

 

Administratorem Państwa danych jest COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, ul. Smolenia 16, NIP 626-000-34-70. Kontakt office@colop.pl oraz 32-388-70-30. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

 

Zobacz również

Jeśli jesteś zainteresowany warsztatami, ale szkolenie dla operatorów laserów nie do końca jest tym czego szukasz, sprawdź także Akademię Lasera