Zadzwoń +48 32 388 70 51

1-Touch Laser Photo

1-Touch Laser Photo™ to innowacyjny program służący do konwertowania zdjęć cyfrowych (BMP, JPEG, PNG lub TIFF) w pliki bitmapowe, które mogą zostać wykorzystane do trwałego znakowania lub grawerowania obrazu w materiałach takich jak drewno, kamień czy metal w celu utworzenia produktu o wysokiej wartości. Przekształca to zwykłą fotografię w profesjonalnej jakości grawerunek. Wcześniej było to możliwe tylko poprzez eksperymentowanie z ekranami półtonów, wzorami drgań i ustawieniami lasera - droga i czasochłonna metoda. Program 1-Touch Laser Photo™ automatyzuje ten proces i zapewnia następujące korzyści:

  • Optymalizacja zwrotu z inwestycji - 1-Touch Laser Photo automatycznie konwertuje cyfrowe zdjęcia do zoptymalizowanych bitmap, oszczędzając zarówno czas jak i materiały.
  • Wysoka jakość wyników - Oprogramowanie do konwertowania zdjęć opracowane przez ekspertów firmy ULS zapewnia za każdym razem profesjonalną jakość znakowania i grawerowania laserowego.
  • Najszerszy zakres kompatybilności materiałowej - Zdjęcia można znakować i grawerować laserem na setkach materiałów przy użyciu zoptymalizowanych ustawień lasera obliczonych przez bibliotekę materiałów ULS.
  • Regularne aktualizacje oprogramowania - Nowe materiały są dodawane do 1-Touch Laser Photo co kwartał.
  • Intuicyjny interfejs użytkownika - Wszystko, czego potrzeba to trzy proste kroki, aby przekształcić cyfrową fotografię w profesjonalny grawerunek.
  • Samodzielne oprogramowanie - 1-Touch Laser Photo jest kompatybilny ze wszystkimi markami systemów laserowych

 

Jak tworzyć wysokiej jakości grawerowane laserem zdjęcia?

1-Touch Laser Photo przekształca cyfrowe zdjęcia w jednobitowe grafiki rastrowe odpowiednie do znakowania i grawerowania laserowego. Oprogramowanie robi to stosując najbardziej odpowiedni ekran bitmapy dla materiału który jest znakowany lub grawerowany. 1-Touch Laser Photo automatycznie stosuje ulepszenia obrazu opracowane przez ULS. Gotowa mapa bitowa jest następnie eksportowana do systemu laserowego do znakowania lub grawerowania laserowego wybranego materiału.

Optymalizacja zwrotu z inwestycji

1-Touch Laser Photo eliminuje potrzebę eksperymentowania z ekranami bitmapowymi i ulepszeniami obrazu. Oszczędza to czas i eliminuje marnowany materiał. Zamiast powtarzających się cykli prób i błędów, użytkownicy 1-Touch Laser Photo po prostu przechodzą przez proces opisany powyżej, aby uzyskać profesjonalną jakość wyników grawerowania laserowego. Proces ten szybko dostarcza gotowe produkty, poprawiając tym samym zwrot z inwestycji dla właściciela systemu laserowego.

Wysoka jakość wyników

Zespół ekspertów zajmujących się przetwarzaniem obrazów, materiałami i oprogramowaniami w firmie ULS wspólnie pracował nad stworzeniem 1-Touch Laser Photo, wiodącego w branży oprogramowania do grawerowania laserowego. Oprogramowanie automatycznie stosuje idealny ekran rastrowy dla każdego materiału oraz ulepszenia obrazu.

Najszerszy zakres kompatybilności materiałowej

1-Touch Laser Photo współpracuje bezproblemowo z biblioteką materiałów ULS, aby umożliwić znakowanie i grawerowanie laserowe zdjęć na setkach materiałów. Oto tylko kilka przykładów.

Regularne aktualizacje oprogramowania

Technologia obróbki materiałów laserowych stale się rozwija. 1-Touch Laser Photo dotrzymuje kroku tym postępom, dodając nowe materiały co kwartał.

Intuicyjny interfejs użytkownika

Użytkownicy na całym świecie potwierdzili, że 1-Touch Laser Photo jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem do przetwarzania obrazu w branży obróbki laserowej. Intuicyjny interfejs użytkownika wraz z automatycznym przetwarzaniem obrazu pozwala nawet początkującym użytkownikom na uzyskanie wyników profesjonalnej jakości.

Samodzielne oprogramowanie

1-Touch Laser Photo działa niezależnie od oprogramowania do sterowania układem laserowym. Dzięki temu można go używać z dowolną marką systemu laserowego.

W 4 prostych krokach