Zadzwoń +48 32 388 70 51

Kubki do grawerowania laserem

Kubki do grawerowania laserem PREMIUM

Kubki do grawerowania laserowego

Porcelanowy kubek o klasycznym kształcie w kolorze czarny matowy z kolorowym wnętrzem. Kubek został specjalnie przystosowany do grawerowania laserowego, a jego duża powierzchnia personalizacji daje nam ogromne możliwości. Wysokiej jakości grawer w kolorze wnętrza kubka zapewni efektowną i ciekawą realizację. Kubek z logo, grafiką lub hasłem świetnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla firmy, jak również jako upominek dla bliskiej osoby.

Kubki dostępne w kolorach:
• czarny matowy z zielonym wnętrzem
• czarny matowy z różowym wnętrzem
• czarny matowy z czerwonym wnętrzem
• czarny matowy z pomarańczowym wnętrzem
• czarny matowy z jasnoniebieskim wnętrzem
• czarny matowy z żółtym wnętrzem

Kubek łatwy w obróbce laserem CO2. Duża powierzchnia reklamowa - wysokość kubka 9,5 cm, średnica 8 cm. Optymalna pojemność 325 ml. Duży uchwyt. Szeroki wybór kolorów.

Uwaga: kubek należy myć ręcznie – mycie w zmywarce może uszkodzić grawer.

Kubki do grawerowania laserem BASIC

Kubki ceramiczne Basic do grawerowania laserowego

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane zwłaszcza w sezonie letnim, wypróbuj nowość: kubki Basic do grawerowania laserowego. Model, o klasycznym prostym kształcie i dużej powierzchni personalizacji, bardzo łatwo poddaje się obróbce laserowej.

Wybór kubków dostępnych na rynku jest bardzo szeroki, jednak tylko nieliczne przeznaczone są do obróbki laserowej. Wypróbuj model serii Basic, na którym łatwo można uzyskać wyraźne logo, ciekawą treść lub ładną grafikę.

Duża powierzchnia reklamowa – wysokość kubka 96 mm, średnica 80mm - daje szerokie możliwości personalizacji. Łatwa obróbka laserem CO2 pozwala na szybką i efektowną realizację ciekawych produktów takich jak: prezenty  upominki, gadżety, pamiątki z miejscowości turystycznych, gifty rozdawane na imprezach i eventach. Szeroki wybór kolorów pozwala dotrzeć do każdego odbiorcy niezależnie od jego gustu czy preferencji kolorystycznych. Optymalna pojemność 300 ml, prosta forma i regularny uchwyt zapewniają wygodę dla użytkownika

Zastosowanie

Spersonalizowany kubek świetnie sprawdzi się zarówno jako prezent jak i gadżet reklamowy.

Właściwości

  • Bardzo łatwo poddaje się obróbce laserowej
  • Klasyczny prosty kształt
  • Duża powierzchnia reklamowa
  • Szeroki wybór kolorów
  • Pojemność: 300 ml

Metody obróbki

Kubki zostały specjalnie przystosowane do obróbki laserowej.

Parametry obróbki

Na parametry obróbki składają się liczne czynniki, dlatego też ważne jest aby indywidualnie dobierać parametry pod konkretną aplikację. Przed przystąpieniem do pracy zaleca się wykonanie wcześniejszych testów na materiale. Poniżej podajemy parametry obróbki kubka dla lasera 25W CO2.

Film

Gdzie kupić?

Materiał dostępny już teraz w naszym sklepie internetowym
Sprawdź także materiały wspierające sprzedaż.
Zobacz katalog materiałów do obróbki laserowej.