Zadzwoń +48 32 388 70 51

Akademia Wazer'a

Akademia Wazer'a

Nie wiesz jak ciąć metal, szkło, poliwęglan, kamień czy piankę? Poszukujesz urządzenia do realizacji swoich potrzeb i pomysłów lub rozwiązania złożonych problemów produkcyjnych? A może masz już laser i chcesz poszerzyć swoją ofertę o cięcie innych materiałów?

Mamy coś dla Ciebie! Pokażemy Ci rozwiązanie jak możesz wykorzystać waterjet w swojej branży!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pierwszej edycji Akademii Wazera, która odbyła się 05 kwietnia 2024 w siedzibie naszej firmy w Bytomiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, która jest zaplanowana na 13 maja 2024.

Zapisz się już dziś!

Akademia Wazer'a to pokaz dla wszystkich zainteresowanych technologią cięcia różnych materiałów, która stanowi uzupełnienie technologii laserowych. Na spotkaniu pokażemy możliwości urządzenia Wazer od strony praktycznej. Nasi specjaliści chętnie podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Kompaktowy waterjet WAZER tnie strumieniem wody takie materiały, jak metale, kamień, szkło, poliwęglan i wiele innych.  Łatwo mieści się na biurku. Tysiące producentów, inżynierów, artystów i nauczycieli każdego dnia używa WAZERA do realizacji swoich potrzeb, pomysłów oraz rozwiązywania złożonych problemów produkcyjnych.

Ploter do cięcia wody WAZER jest łatwy w obsłudze, podobnie jak bezpłatne oprogramowanie WAM. Dzięki WAM po prostu zaznacz odpowiednie pola, aby przekształcić swoje projekty w pliki gotowe do cięcia. WAM informuje nawet, ile czasu zajmie każde cięcie i ile ścierniwa zostanie użyte.