Zadzwoń +48 32 388 70 51

Mobilna znakowarka laserowa

POZNAJ MOŻLIWOŚCI MOBILNEJ ZNAKOWARKI LASEROWEJ!

Mobilna znakowarka laserowa

Tradycyjne znakowarki laserowe pomimo szerokiego zastosowania i popularności ograniczone są swoimi rozmiarami i wymogiem ciągłego podłączenia do prądu. Z uwagi na to, znakowanie powierzchni znajdujących się na zewnątrz, bądź większych, nieregularnych obiektów staje się trudne lub wręcz niemożliwe. 

Wraz z najnowszą mobilną kompaktową znakowarką laserową oznakowanie dotychczas niemożliwych przedmiotów jest teraz dostępne, jak przy użyciu standardowego urządzenia!

Znakowanie rowerów, drzwi czy powierzchni samochodu stało się teraz dostępne, a co najważniejsze jest niezwykle szybkie i proste. Wbudowany ekran znakowarki pozwala na wgranie własnego projektu, bądź utworzenie go od razu w oprogramowaniu urządzenia. Specjalne, mobilne ramię bez problemu dopasuje się do powierzchni metalu i wygraweruje przygotowany projekt. 

Najnowsza mobilna znakowarka laserowa to:

  • Możliwość znakowania większych powierzchni
  • Mobilność pracy bez ciągłego zasilania prądem
  • Przygotowanie projektów w urządzeniu
  • Wygodne ramię z ochronnym kloszem

 

Od teraz znakowanie zyskuje o wiele szersze horyzonty, które nie zamykają się tylko w pomieszczeniu pracowni. Nasz Dział Technologii Laserowych oferuje szkolenia dla operatorów urządzeń laserowych oraz pomoc w zakresie doradztwa lub serwisu. Skontaktuj się z nami pod numerem 32 388 70 53 lub mailowo na adres tomasz.florian@lasery.pl. Aby dowiedzieć się więcej o oferowanych przez nas usługach odwiedź stronę www.lasery.pl

Specyfikacja techniczna

Model HF-A-20-J HF-A-30-J HF-A-50-J HF-A-100-J
Moc lasera (W) 20W 30W 50W 100W
Częstotliwość (kHz) 1-600kHz 1-600kHz 1-600kHz 1-4000kHz
Długość impulsu (ns) 200ns 200ns 200ns 2-500ns
Oprogramowanie AIOMARK AIOMARK AIOMARK AIOMARK
Kontroler Wbudowany Wbudowany Wbudowany Wbudowany
Max. pole znakowania  (mm) 6000mm/s 6000mm/s 6000mm/s 6000mm/s
Częstotliwość repetycji impulsów 100*100mm 100*100mm 100*100mm 100*100mm
Zasilanie 110V/230V  110V/230V  110V/230V  110V/230V 
Chłodzenie Chłodzenie powietrzem Chłodzenie powietrzem Chłodzenie powietrzem Chłodzenie powietrzem
Wbudowana bateria Opcja Opcja Opcja Opcja

Akcesoria

Źródło laserowe
Źródło laserowe

Wyjątkową cechą lasera jest to, że czas trwania impulsu jest zmienny: długie lub krótkie impulsy mogą być regulowane pomiędzy 2 do 500 ns (dla lasera 60w). Dodatkowo, czas trwania, częstotliwość i moc impulsu mogą być regulowane prawie niezależnie od siebie, co skutkuje wysoką elastycznością pracy.

Szybkość do 8000mm/s
Silniki galwanometryczne

Silniki galwanometryczne charakteryzują się doskonałą stabilnością pracy, wysoką dokładnością pozycjonowania, wysoką prędkością znakowania. Dzięki prędkości grawerowania do 8000 mm/s przewyższają podobne konkurencyjne rozwiązania. Innowacyjny system ruchu i rewolucyjna koncepcja napędu oznacza najbardziej wydajną produkcję, najwyższą przepustowość, a tym samym maksymalny zysk przy doskonałej jakości pracy.

Szkła ochronne
Szkła ochronne

Bezpieczeństwo oczu jest ważne podczas pracy z każdym rodzajem lasera, ponieważ bez okien ochronnych można trwale uszkodzić lub stracić wzrok. Znakowarka Aurora jest wyposażona w okno ochronne wyposażone w bezpieczne szkło pochłaniające promieniowanie znakowarki laserowej. Bezpieczeństwo oczu jest dla nas priorytetem.

OBRÓBKA MATERIAŁÓW

Materiał Znakowanie
Materiały metalowe X
Tworzywa sztuczne X
Narzędzia konstrukcyjne X
Akcesoria przemysłowe X
Stal nierdzewna X
Stal węglowa X
Aluminium X
Żelazo X
Stal X

PREZENTACJA I SPRZEDAŻ

Nie wiesz jaki laser wybrać aby był odpowiedni dla Twoich potrzeb? Masz wątpliwości w jaki sposób obrabiać materiał aby efekt końcowy spełnił Twoje oczekiwania?

Korzystając z wieloletniego doświadczenia specjalistów Działu Technologii Laserowych, masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości wsparcie techniczne. Niezależnie czy dotyczy ono wyboru urządzenia laserowego, aplikacji, doboru parametrów czy materiału, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Nasi specjaliści doradzą jaki model urządzenia będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Park maszynowy firmy COLOP Polska pozwala na przetestowanie praktycznie wszystkich dostępnych na rynku materiałów oraz wskazanie jaka konfiguracja maszyny będzie najbardziej dopasowana do konkretnej aplikacji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy, nasz dział techniczny jest do Twojej dyspozycji!