Zadzwoń +48 32 388 70 51

O firmie

Firma COLOP Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych systemów laserowych Universal Laser Systems. Firma posiada najdłuższe doświadczenie w zakresie sprzedaży ploterów laserowych na rynku polskim. Obok profesjonalnych technologii, oferta firmy obejmuje szeroką gamę materiałów przeznaczonych do obróbki laserowej. COLOP Polska, jest ponadto dystrybutorem wysokiej jakości gumy stemplarskiej oraz szerokiej gamy pieczątek i akcesoriów  firmy COLOP, Heri, Horray i COLORIS.

Profesjonalny serwis i obsługa Klientów została potwierdzona certyfikatem jakości ISO 9001:2015, a także trzykrotną klasyfikacją w Rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce oraz Gazele Biznesu. Produkty firmy, w tym urządzenia laserowe Universal Laser Systems, zostały wyróżnione prestiżowymi nagrodami, takimi jak: Złoty Medal Targów Poznańskich 2008, 2011, Korona Reklamy 2008, 2010, 2011.

Klienci firmy COLOP Polska są zapraszani do uczestnictwa w Akademii Lasera – prowadzonej przez specjalistów Działu Technologii Laserowej.  Akademia lasera podaje instrukcje efektywnego wykorzystania laserów poprzez prezentację nowych pomysłów, nowych technologii, nietypowych metod usprawniania pracy  laserem czy też bezpiecznej i prawidłowej ich obsługi. Szkolenie obejmuje również techniki wspierania własnego biznesu - oferowane jako forma uzupełnienia instrukcji technicznych. Firma współpracuje z placówkami naukowymi,  w których konsultowane są treści przedstawiane na szkoleniu.

COLOP Polska każdego roku jest wystawcą na najważniejszych imprezach branżowych, takich jak: Euro-Reklama w Poznaniu, Rema-Days w Warszawie, Paperworld we Frankfurcie.

TUV ISO 9001:2015

Firma COLOP Polska posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2015 w obszarze: sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów stemplarskich i innych artykułów biurowych; sprzedaż i serwis urządzeń laserowych. We wszystkich obszarach funkcjonowania znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, jest zapewnieniem zrównoważonego rozwoju w organizacji, stanowi o zmniejszeniu ryzyka jej działania. Wdrożenie systemu wiąże się z ciągłą poprawą obsługi klientów poprzez dostarczenie usług o jakości spełniającej ich wymagania i oczekiwania.

Certyfikat ISO 9001:2015 COLOP Austria

Od kilku lat firma Colop Austria posiada Certyfikat Jakości ISO 9001. We wszystkich obszarach funkcjonowania znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, jest zapewnieniem zrównoważonego rozwoju w organizacji, stanowi o zmniejszeniu ryzyka jej działania. Wdrożenie systemu wiąże się z ciągłą poprawą obsługi klientów poprzez dostarczenie usług o jakości spełniającej ich wymagania i oczekiwania.

Certyfikat ISO 14001:2015 COLOP Austria

Dokument ten dotyczy organizacji systemu zarządzania środowiskowego i świadczy o działaniach firmy na rzecz ochrony środowiska oraz zapobieganiu zanieczyszczeniom. 

Korony reklamy 2017

Firma COLOP Polska otrzymała prestiżową nagrodę Korony Reklamy w kategorii Technology podczas targów Rema Days 2017. Wyróżnienie to oznacza, że Klienci, głosując na firmę COLOP Polska, potwierdzają najwyższą jakość urządzeń, a także wysoki poziom serwisu i obsługi Klienta.

Gifts of the year 2017

W trakcie największych targów branży reklamowej Rema Days 2017, firma COLOP Polska została wyróżniona nagrodą „Gifts of the Year” za grę edukacyjną wykonaną ze sklejki przy pomocy plotera laserowego marki Universal Laser Systems, który gwarantuje dokładne grawerowanie oraz precyzyjne cięcie różnorodnych materiałów.

Godni polecenia

Z wielką przyjemnością przyjęliśmy wyróżnienie "GODNI POLECENIA" w konkursie KORONY REKLAMY 2015 przyznane przez profesjonalistów z branży reklamowej. Wszystkim Klientom, którzy oddali na nas głosy serdecznie dziękujemy.

Rema Days w podziękowaniu za 10-letnią współpracę

Podczas wielu edycji największych w Polsce targów Reklamy i Poligrafii, prezentowaliśmy najważniejsze i najciekawsze produkty wprowadzone do oferty. Przez minioną dekadę przybliżaliśmy nowości, technologie do produkcji pieczątek i szeregu innych, intrygujących realizacji powstałych w wyniku obróbki laserowej.
Wiele z nich spotkało się ze szczególnym uznaniem Klientów, którzy przyznali nam aż cztery Korony Reklamy, wyróżnienie "Godni Polecenia" i dwa wyróżnienia Gifts of the Year. Przyczyniło się to do faktu, iż kolejne edycje targów przygotowywaliśmy jeszcze dokładniej i z jeszcze większym zapałem.  Tym razem z ogromną radością przyjmujemy podziękowanie przesłane przez organizatora targów za konsekwentną i długofalową współpracę. Jesteśmy przekonani, iż przyniesie ona jak najlepsze efekty Klientom firmy COLOP Polska.

Euroreklama Visual expo 20 lat z Euro-Reklamą

Z okazji 20 edycji targów Euro - Reklama Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich przekazał specjalne podziękowania firmie COLOP Polska za wieloletnią współpracę oraz nieoceniony wkład w rozwój projektu. Uczestnictwo w licznych edycjach Targów Reklamy i Poligrafii było dla nas również ważnym wydarzeniem, podczas którego prezentowaliśmy najnowsze produkty i rozwiązania. Najważniejsze z nich zostały nagrodzone Złotym Medalem Targów Poznańskich, który został przyznany dla wielkoformatowego systemu: Eurolaser M - 1200 oraz dla hybrydowego plotera laserowego PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems.

Korony Reklamy 2013

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - otrzymjąc prestiżową nagrodę Korony Reklamy w kategorii technology. Nagroda jest wyrazem opinii Klientów, którzy potwierdzają doskonałą jakość urządzeń LOTUS oraz Universal Laser Systems a także COLOP FS 800 i FS 1200. Wyróżnienie stanowi ponadto o wysokim poziomie obsługi i serwisu jakie firma świadczy swoim odbiorcom. Serdecznie dziękujemy za głosy przekazane dla naszej firmy!

COLOP Polska Firmą Godną Polecenia

Podczas edycji targów Rema Days 2012 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie: "Godny Polecenia" - przyznawane przez profesjonalistów w branży reklamowej. Tytuł odzwierciedla naszą dbałość o najwyższy poziom obsługi. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, a także wsparcie, które oferujemy również po zakończonej transakcji, są dla nas podstawią do nawiązywania szczególnych relacji z Klientami firmy. Nagroda jest także wyróżnieniem dla naszych odbiorców. Przedsiębiorcy, którzy wybierają produkty nagrodzonych dostawców gwarantują swoim klientom ofertę na wysokim poziomie. Potwierdzają wybór najwyższej jakości, sprawiając, że oferta wyróżnia ich oraz wzmacnia pozycję rynkową. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy potwierdzili nasz profesjonalizm podczas głosowania.

Medal targów rema Days dla plotera laserowego PLS6MW i Technologii Multi-wavelength

Nowa platforma Multi-wavelength została zaprojektowana by wesprzeć nasze nowe źródła laserowe, generujące zarówno wiązkę laserową o długości 1.06 mikronów fiber i o długości 9.3 mikronów CO2 jak i tradycyjne lasery CO2 generujące falę świetlną o długości 10.6 mikronów.Powyższe źródła laserowe korzystając z opatentowanej technologii Rapid Reconfiguration, pozwalają na szybką i łatwą wymianę źródła bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a także bez zbędnego regulacji systemu. Ta elastyczność umożliwia użytkownikowi bezbolesną wymianę pomiędzy znakowaniem fiber, gazowym CO2 oraz aplikacjami tnącymi, wszystko w jednej maszynie.

http://www.ulsinc.com/products/features/multi-wavelength/

Medal MTP 2011 dla hybrydowego plotera PLS 6MW

Najważniejsze wyróżnienie Targów Euro-Reklama dla hybrydowego plotera laserowego PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems. Hybrydowy ploter laserowy ULS wyposażony w dwa źródła laserowe: CO2 oraz fibrowe został uznany jako jeden z najlepszych eksponowanych produktów. Najwyższe trofeum Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznano za innowacyjność produktu, szerokie możliwości zastosowania, wytworzenie w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Nagroda została przyznana po wnikliwej ocenie dokonanej przez Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów odpowiednich dziedzin. Złoty Medal MTP potwierdza doskonałość produktu, która przejawia się w wielu aspektach.

Gazele Biznesu 2007, 2008

COLOP Polska została zakwalifikowana do prestiżowego Rankingu: Gazele Biznesu 2007 oraz 2008 który wyłania najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Przedsiębiorstwa kwalifikujące się do rankingu charakteryzuje dynamiczny rozwój potwierdzony wynikiem finansowym. Ranking promuje ponadto firmy, które działają w sposób przejrzysty. Zakwalifikowane organizacje to sprawdzone i wiarygodne podmioty, które preferują solidność i jawność działania.

500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce

COLOP Polska została trzykrotnie wyróżniona w rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce. Ranking wyłania firmy, które wykazują wysoką dynamikę sprzedaży w kraju i za granicą, charakteryzują się zdolnością tworzenia miejsc pracy, wprowadzaniem nowych produktów i usług, efektywnością wykorzystania aktywów, nakładami na innowacyjność, uzyskanymi patentami oraz powiązaniami z instytucjami badawczymi w ramach programów europejskich. Trzykrotne wyróżnienie Firmy COLOP Polska Sp z o.o. potwierdza stały rozwój przedsiębiorstwa, nieustanne podnoszenie standardów działalności i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań przynoszących korzyści klientom i dostawcom.

Korony reklamy

Podczas trzech dni targów zwiedzający okazali bardzo duże zainteresowanie prezentowaną ofertą produktów COLOP i urządzeń laserowych Eurolaser i Universal Laser Systems.
Z największą przyjemnością informujemy również o prestiżowym wyróżnieniu Korona Reklamy przyznanym w kategorii Technology. Potwierdza ono najlepszą jakość oferowanych przez nas technologii do produkcji pieczątek, w szczególności systemów laserowych ULS. Przyznana nagroda jest dla nas podstawą do dalszego rozwoju naszych działań, które z pewnością przyniosą Państwu nowe korzyści.
Dziękujemy za okazane zaufanie!

COLOP Polska firmą roku 2010

3 lutego 2011 podczas uroczystej gali w Operze Śląskiej wręczono Nagrody Gospodarcze Prezydenta Bytomia. Taka nagroda ma charakter honorowy, a jej celem jest promowanie najlepszych przedsiębiorców i ich produktów. Wymagania wobec firmy pretendującej do nagrody są wysokie, m. in.: jej szefowie muszą stwarzać dobre warunki pracy, działać na rzecz społeczności lokalnej, zaś produkty lub usługi firmy muszą się cieszyć uznaniem konsumentów.

Korona Reklamy

COLOP Polska, podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days została wyróżniona prestiżową nagrodą Korona Reklamy - za prezentowane na stoisku systemy laserowe Universal Laser Systems. Urządzenia laserowe serii Professional, które konkurowały z 400 ofertami, znalazły się w ścisłym gronie najbardziej atrakcyjnych pod względem funkcjonalności, zastosowaniu w branży reklamowej, jakości oraz obsługi.

 

Złoty Medal Targów Poznańskich

Podczas targów Euroreklama 2008, firma COLOP Polska otrzymała drugą w 2008 roku prestiżową nagrodę - ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie wyróżniony został wielkoformatowy ploter laserowy: Eurolaser M -1200. Niezwykle wydajny, oparty na nowoczesnej technologii system Eurolaser stanowi innowacyjną alternatywę dla innych form obróbki materiału. Ze względu na wysoką precyzję i właściwości techniczne system umożliwia cięcie szerokiej gamy materiałów tworząc produkty dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Złoty Medal MTP od 25 lat jest przyznawany produktom o najwyższej jakości i innowacyjności.