Zadzwoń +48 32 388 70 51

Kubki do grawerowania laserem Ekspert

Kubki do grawerowania laserem Ekspert

Jeśli poszukujesz ciekawych zastosowań dla swoich ploterów laserowych CO2 albo wiesz, że Twoje urządzenie nie jest jeszcze w pełni wykorzystane zwłaszcza w sezonie letnim, wypróbuj nowość: kubki Ekspert do grawerowania laserowego. Model, o klasycznym prostym kształcie i dużej powierzchni personalizacji, bardzo łatwo poddaje się obróbce laserowej.

Wybór kubków dostępnych na rynku jest bardzo szeroki, jednak tylko nieliczne przeznaczone są do obróbki laserowej. Wypróbuj model serii Ekspert, na którym łatwo można uzyskać wyraźne logo, ciekawą treść lub ładną grafikę.

Duża powierzchnia reklamowa – wysokość kubka 96 mm, średnica 80mm - daje szerokie możliwości personalizacji. Łatwa obróbka laserem CO2 pozwala na szybką i efektowną realizację ciekawych produktów takich jak: prezenty  upominki, gadżety, pamiątki z miejscowości turystycznych, gifty rozdawane na imprezach i eventach. Szeroki wybór kolorów pozwala dotrzeć do każdego odbiorcy niezależnie od jego gustu czy preferencji kolorystycznych. Optymalna pojemność 300 ml, prosta forma i regularny uchwyt zapewniają wygodę dla użytkownika