Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły wydarzenia

TOOLEX 2024

2024-10-15 – 2024-10-17

Dział Laserowy COLOP Polska po raz kolejny pojawi się na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX w Katowicach! W dniach od 15 do 17 października spotkamy się z Wami w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, które znajduje się w samym sercu Katowic!

Jak nas znaleźć? Międzynarodowe Centrum Kongresowe znajduje się tuż obok hali widowiskowo-sportowej Spodek. Z dworca PKP możemy dotrzeć spacerem, bądź tramwajem z przystanku Katowice Dworzec PKP liniami T11, T13, T23, T43 do przystanku Katowice Rondo. Dla odwiedzających poruszających się za pomocą aut, dostępne jest wiele miejsc parkingowych w obrębie targów.

W tym roku, nasz dział technologii laserowych zaprezentuje:

• Najnowszy, kompaktowy ploter do cięcia strumieniem wody WAZER, który jest liderem niewielkich urządzeń water-jet i dzięki swoim wyjątkowym rozmiarom znajdzie zastosowanie w każdym warsztacie.
• Kompaktowy ploter laserowy Thunder Bolt, w którym zastosowano silniki krokowe zapewniające niski poziom hałasu i dużą prędkość obróbki, zarówno cięcia, jak i grawerowania.
• Znakowarkę laserową włóknową Aurora z zamkniętą obudową, która może być używana do znakowania zarówno materiałów metalowych, jak i niemetalowych.
• Mobilną kompaktową znakowarką laserową, dzięki której oznakowanie dotychczas niemożliwych przedmiotów jest teraz dostępne, jak przy użyciu standardowego urządzenia!

Zapraszamy do odwiedzenia nas na stoisku podczas trwania targów i zobaczenia naszych urządzeń na żywo!
Do zobaczenia!

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie: https://www.toolex.pl/pl/

Lokacja: MCK Katowice

Wróć