Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Targi TOOLEX w EXPO Silesia

Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX

23-25 września 2009 r.
Expo Silesia
Obrabiarki XXI wieku

Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą rynku europejskiego w sektorze przemysłu obrabiarek i narzędzi do obróbki, zapraszamy do udziału w drugiej edycji Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX, które odbędą się w Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 23-25 września 2009 r.

Targi TOOLEX to impreza wystawiennicza dedykowana firmom wykorzystującym technologie obróbki metalu w swoich procesach produkcyjnych. Wystawcami targów będą przede wszystkim:

producenci obrabiarek wszystkich rodzajów i typów,
producenci oprzyrządowania technologicznego obrabiarek,
producenci narzędzi,
producenci aparatury pomiarowo-kontrolnej i oprogramowania,
firmy specjalizujące się w wyposażaniu linii produkcyjnych zakładów przemysłowych.
Organizacja targów TOOLEX to odpowiedź na wyraźną rynkową potrzebę. Aby skutecznie konkurować z liderami światowego rynku, polskie firmy muszą zadbać o wdrożenie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych. Pomogą im w tym kontakty, które mogą nawiązać podczas Targów TOOLEX jak i prezentowany pełny obraz rynkowych nowości.

Pierwsza edycja targów TOOLEX 2008 zakończyła się dużym sukcesem i zadowoleniem wystawców. Na stoiskach o łącznej powierzchni 3304 m2 zaprezentowało się 125 wystawców z 15 krajów, oferujących wyroby ponad 350 producentów z całego świata. Na wystawie prezentowano 258 maszyn i urządzeń w ruchu - ich łączna waga przekroczyła 525 ton, a zapotrzebowanie na prąd wyniosło 2,1 MW. W ciągu trzech dni targowych Targi TOOLEX odwiedziło przeszło 3500 zwiedzających w tym 3128 zarejestrowanych specjalistów z branży.

Targom towarzyszyły specjalistyczne konferencje i seminaria, spotkania biznesowe, warsztaty oraz prezentacje.

Zapraszamy na TOOLEX 2009!

Źródło: EXPO Silesia, 2008 Kolporter EXPO - Expo Silesia. All rights reserved.

Wróć