Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Przetestuj ploter WAZER!

Jesteś ciekawy jak działa nasz najnowszy ploter do cięcia strumieniem wody WAZER?

Teraz na żywo możesz zobaczyć jak pracuje to niepozorne urządzenie. WAZER jest technologiczną innowacją, która dzięki swoim małym rozmiarom idealnie dopasuje się do małych warsztatów i pracowni. Z niezwykłą precyzją wytnie nawet najbardziej skomplikowane kształty w prawie każdym materiale!

Odwiedź nas w naszym profesjonalnym demo roomie! Razem z naszymi ekspertami z działu technologii laserowych zobaczysz jak działa WAZER i przetestujesz jego możliwości. Nasi fachowcy przeprowadzą Cię przez proces produkcji i obsługi WAZERA, od otworzenia przygotowanego projektu do finalnego produktu!

Zależy Ci na specjalnej prezentacji dopasowanej do Twojego biznesu? Nie ma problemu. Przynieś ze sobą własne materiały, a nasi eksperci przetestują je z użyciem plotera WAZER! Wykonasz swój własny projekt i dopasujesz go do swoich oczekiwań.

Zapraszamy na prezentację plotera do cięcia strumieniem wody WAZER! Przetestuj z nami swoje materiały i zobacz co potrafi WAZER!

#wycinarkawodna #testycięciawodą #jakciąćwodą #prezentacjesprzętu #wycinarkalaserowa #czymprzeciąćmetal #urządzeniaprzemysłowe #waterjet

Wróć