Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Nowości

Printy Poland COLOP Polska wprowadziła do oferty nową serię laminatów oraz folie magnetyczne. Nowa oferta obejmuje kilkadziesiąt laminatów zróżnicowanych pod względem struktury, koloru, przeznaczenia i sposobu obróbki:

Laserables2 metaliczne - materiały o metalicznej powierzchni laminatu, które w zestawieniu z kolorową warstwą bazową dają niepowtarzalne efekty.

 

Gemstones charakteryzujące się wyjątkową głębią koloru, która doskonale podkreśla szlachetny charakter najbardziej wysublimowanych realizacji. Grawerowane od spodu pozostawiają gładką warstwę zewnętrzną. Dzięki temu treść pozostaje idealnie czysta natomiast warstwa laminatu wyjątkowo efektowna.

 

GoldCoast o efektownej powierzchni, która idealnie podkreśla wyjątkowy charakter prestiżowych nagród, eleganckich tabliczek i niecodziennych realizacji.

 

Folie z warstwą magnetyczną, która umożliwia aplikację folii na metalach. Trzy klasyczne odcienie folii: czarny, srebrny, złoty - w zestawieniu z kontrastującą warstwą spodnią dają niepowtarzalne efekty.

Wróć