Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Korony Reklamy 2022 - Wyróżnienie dla Colop Polska!

Podczas ostatniej edycji  RemaDays Warsaw, która odbyła się w dniach 23-25 marca 2022, COLOP Polska po raz kolejny znalazła się w gronie wystawców. Podczas targów zaprezentowane zostały wyniki plebiscytu Korony Reklamy 2022, w którym zwycięzcy wybierani są w drodze głosowania przez inne przedsiębiorstwa zarejestrowane w branży.

COLOP Polska po raz kolejny zdobyła wyróżnienie w kategorii Technology.

Wyróżnienie te potwierdza wysoką jakość urządzeń proponowanych naszym klientom. Odnosi się ono do ploterów laserowych CO2 marki Universal Laser Systems oraz wielkoformatowych ploterów laserowych Thunderlaser, przeznaczonych do cięcia, grawerowania i znakowania licznych materiałów, jak między innymi: drewno, guma, papier, laminaty, pleksi czy sklejka.

Uzupełnieniem urządzeń laserowych z oferty firmy COLOP Polska jest precyzyjna i szybka znakowarka fibrowa CMS przeznaczona do znakowania miedzi, stali czy tworzyw sztucznych. Powszechnie wykorzystywana jest w branży reklamowej podczas personalizacji gadżetów, jednak instalowana również w przemyśle, sektorze automotive i innych.

Na uwagę zasługuje także fakt, że oferta urządzeń oraz materiałów grawerskich jest wspierana szkoleniami organizowanymi przez specjalistów Technologii Laserowych firmy COLOP Polska. Cykliczne szkolenia pod nazwą Akademia Lasera 3.0 oferują wiedzę z zakresu obsługi maszyn, technicznych wskazówek, a także zastosowania i możliwości jakie dają plotery laserowe. Akademia Lasera jest zatem ciekawą propozycją dla obecnych i przyszłych użytkowników laserów.

Tytuł Korony Reklamy to ogromny powód do dumy, ale także motywacja do dalszego rozwoju i do ciągłej dbałości o wysoką jakość naszych produktów i usług.

Wróć