Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Dziękujemy za udział w targach TOOLEX!

Dziękujemy za kolejne udane tragi!

Za nami 15 Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX. Tegoroczne targi były dla nas wyjątkowym wydarzeniem, a Wasza obecność sprawiła, że były jeszcze bardziej udane. Mogliśmy podzielić się z Wami naszymi najnowszymi produktami i rozwiązaniami oraz porozmawiać o Waszych potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu możemy stać się jeszcze lepsi w tym co robimy!

Tegoroczne wydarzenie przyniosło wiele emocji i okazji do współpracy. Nasze stoisko było tłumnie odwiedzane przez gości, a każdy uczestnik miał okazję porozmawiać z naszymi ekspertami z Działu technologii Laserowych. Tegoroczne targi dostarczyły nowych doświadczeń dzięki premierze naszego najnowszego plotera do cięcia strumieniem wody WAZER. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie na targach było równie owocne dla Was, jak i dla nas. Dziękujemy za czas, który nam poświęciliście oraz za ciepłe słowa, które nam przekazaliście.

Z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych targów i już teraz zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska za rok. Z pewnością będziemy mieli dla Was wiele niespodzianek i nowości, które chcielibyśmy Wam przedstawić. Wyczekujcie informacji o kolejnych wydarzeniach z naszym udziałem!

Raz jeszcze dziękujemy za udział w targach i już teraz nie możemy się doczekać naszego kolejnego spotkania. Do zobaczenia za rok!

#targi #toolex #laserypl #expo #urzadzenialaserowe #wazer

Wróć