Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły wydarzenia

RemaDays 2019

2019-02-13 – 2019-02-15

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu. W 2019 roku odbędą się w dniach 13 – 15 luty w Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. W trakcie tych trzech dni będzie możliwość spotkania przedstawicieli branży z całego świata. Oferta targów podzielona została aż na 11 sektorów tematycznych. Uczestnicy targów będą mieli niesamowitą możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, najnowszymi rozwiązaniami jak i obecnymi trendami marketingu.

Podczas targów Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska również przedstawi swoją ofertę. Zaprezentujemy m.in. plotery laserowe Universal Laser Systems oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonych do obróbki laserem.

Zapraszamy do poszukiwania pomysłów i inspiracji podczas tego niezwykłego wydarzenia! Poniżej zaproszenie do pobrania. Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie targów.

Lokacja: Nadarzyn k. Warszawy, Warsaw Expo

Wróć