Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Zapraszamy na 50 edycję Akademii Lasera!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych technologią laserową już 22 i 23 marca do Bytomia na warsztaty Akademii Lasera.

Akademia lasera to szkolenie z zakresu zastosowania lasera oraz znajomości materiałów wykorzystywanych do obróbki metodą laserową. Szkolenie składa się z części teoretycznej – wykładów, oraz praktycznej – warsztatów. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonych specjalistów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania.

W trakcie warsztatów zaprezentowana zostanie praca na ploterach laserowych firmy Universal Laser Systems oraz znakowarce fibrowej. Pokazane zostaną procesy grawerowania, znakowania i cięcia różnych materiałów.

Akademii Lasera oferuje inspirację do nowych rozwiązań, nowe kontakty w branży, dostęp do oferty specjalnej na zamówienia, szansę na więcej zleceń, pakiet próbek, certyfikat i wiele innych korzyści.

Nowością jest jeszcze większy nacisk na praktykę. Dla zainteresowanych możliwość uczestnictwa w warsztatach drugiego dnia szkolenia. Jest to świetna okazja, aby przetestować własne materiały, poćwiczyć pod okiem fachowców oraz udoskonalić wiedzę zdobytą pierwszego dnia. Udział w drugim dniu warsztatów dodatkowo płatny. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy na wydarzenie TUTAJ. Kolejne edycje odbędą się 20 kwietnia w Poznaniu oraz 14 czerwca w Bytomiu.

Wróć