Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Zapraszamy na 18 edycję RemaDays!

Z przyjemnością informujemy, że Dział Technologii Laserowych COLOP Polska będzie obecny na tegorocznych Międzynarodowych Targach RemaDays, które odbędą się w dniach 1-3 lutego w Ptak Warsaw Expo przy ul. Aleja Katowicka 62 w Nadarzynie.

Spotkacie nas na stoisku: F3.09d. Będziemy czekać na Was codziennie od godziny 10:00!

ZAINTERESOWANI? Bardzo Nas to cieszy! Aby wziąć udział w targach, wystarczy zarejestrować się poprzez formularz obecny na stronie:

https://remadays.com/rejestracja/

POZNAJ NASZĄ WSZECHSTRONNĄ OFERTĘ!

Rodzina urządzeń COLOP e-mark jest wyjątkową linią produktów, którą doceniono wieloma nagrodami m.in. nagrodą Red Dot 2019, nagrodą Korony Reklamy 2020 i 2022 czy iF Design Award 2020.

Wyprzedź konkurencję – odwiedź nas na RemaDays Warsaw a poznasz nasze najnowsze urządzenie z rodziny e-mark, czyli e-mark go. Takiej premiery nie można odpuścić - urządzenie COLOP e-mark go jest laureatem konkursu Złotego Medalu podczas Festiwalu Marketingu 2022. COLOP e-mark go to mobilne urządzenie drukujące (łączność z wykorzystaniem WiFi, obsługa z poziomu zupełnie nowej aplikacji mobilnej, wbudowany akumulator, niewielkie rozmiary), pozwalające znakować wszelkie materiały chłonne (papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia).

Na targach czekają na Was specjalne oferty w postaci upustów oraz specjalnych kodów rabatowych do wykorzystania na naszych platformach internetowych!

Wszystkie szczegóły dostępne będą na naszym stoisku w sekcji COLOP e-mark.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O LASERACH!

Sekcja technologii laserowych zaprezentuje ploter klasy premium – Universal Laser Systems VLS3.75 - urządzenie wiodącego producenta maszyn do laserowej obróbki materiałów. Lasery Universal są obecne na polskim rynku od 25 lat i pracują w ponad 1200 firmach.

Oferujemy najlepszą technologię a przede wszystkim doświadczenie i zespół specjalistów, którzy pomogą Ci zacząć przygodę z technologią laserową lub poszerzyć dotychczasową ofertę zdobywając przewagę nad konkurencją. Żadna inna firma zajmująca się laserową obróbką materiałów nie ma bardziej wszechstronnego portfolio, globalnych usług i doświadczenia w obróbce materiałów niż Universal Laser Systems.

Dodatkowo na stoisku będzie można zapoznać się z możliwościami systemu filtracyjnego BOFA AD Oracle. BOFA jest brytyjskim liderem w produkcji systemów filtracyjnych wpływających na bezpieczeństwo używania systemów laserowych a wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało szeregiem rozwiązań dopasowanych zarówno do rodzaju i wielkości urządzenia, jak i rodzaju produkcji.

Nowością materiałową, która pojawi się na targach będą specjalne płytki ceramiczne do grawerowania laserem CO2. 
Dla wszystkich klientów posiadających nasze urządzenia laserowe przygotowaliśmy wyjątkowe oferty! Mamy dla Was specjalne optyczne i mechaniczne pakiety serwisowe oraz możliwość regeneracji źródła laserowego do najnowszej wersji w atrakcyjnej cenie.

Na osoby nie posiadające maszyn z naszej oferty czekają wyjątkowe pakiety obejmujące wybrane produkty z naszego asortymentu.

PRZYBIJ PIECZĄTKĘ Z COLOP POLSKA!

Oferta COLOP Polska obejmuje szeroki wybór pieczątek - pieczątki biurowe, kieszonkowe, pieczątki z hasłem, datowniki, modele tradycyjne, trójkątne i okrągłe. Dostarczamy wszystkie produkty i systemy niezbędne do tego, aby odbicie pieczątki było najwyższej jakości. Oferujemy rozwiązania dla e-biznesu przeznaczone do tworzenia płytek tekstowych i sprzedaży pieczątek online, a także oprogramowanie do personalizacji karteczek indeksowych.

Wśród nowości na naszym stanowisku nie zabraknie najbardziej popularnego modelu pieczątki - Printera Compact PRO. Zachęcamy do przetestowania i obejrzenia tego innowacyjnego produktu na żywo!

W sekcji ze stemplami tradycyjnymi COLOP Polska odwiedzający nasze stoisko otrzymają możliwość wykonania pieczątki w technologii Flash z personalizowanym zdjęciem!

Zapraszamy do spotkania z nami podczas targów! Nie czekaj wypełnij formularz i zarejestruj się już dziś !

Wróć