Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

V Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję targów STOM-LASER! Jest to impreza organizowana w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce”, która odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku w Targach Kielce. Na targach zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie związane z laserową obróbką.

Wśród wystawców pojawimy się również i my - Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska. Znaleźć nas będzie można na
stoisku A-79, gdzie zaprezentowane zostaną: ploter laserowy firmy Universal Laser Systems - idealny do grawerowania i cięcia szerokiego wachlarza materiałów, wielkoformatowy ploter laserowy M900 - niezastąpiony przy cięciu grubych arkuszy dużych formatów oraz znakowarka fibrowa - doskonała do szybkiego i precyzyjnego znakowania metali. Odwiedzający będą mieli możliwość zobaczyć nie tylko maszyny i efekty końcowe ich pracy ale także sam proces pracy na urządzeniu. Będzie także okazja do zapoznania się z ofertą materiałów do obróbki laserowej jakie proponuje firma w swojej ofercie oraz do przetestowania własnych materiałów. Nasi specjaliści skupią się na temacie wykorzystania ploterów laserowych w sektorze przemysłowym co daje ogromne możliwości. Na naszym stoisku zobaczyć będzie można m.in. proces tworzenia tabliczek znamionowych czy grawerowania narzędzi.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stoiska!

Pobierz zaproszenie

ZAPROSZENIE.pdf (637.0 KiB)

Wróć