Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Uczestniczyliśmy w INTERNATIONAL RHINO USER MEETING 2024

W zeszły piątek, 7 czerwca, uczestniczyliśmy w INTERNATIONAL RHINO USER MEETING 2024, które po raz pierwszy odbyło się w Polsce, we Wrocławiu! Jako dumny sponsor z ogromną radością wzięliśmy udział w tym przełomowym wydarzeniu. 

Dzień był pełen inspiracji, innowacji i bezcennych możliwości nawiązywania kontaktów. Organizatorem spotkania była Fab Foundation Poland we współpracy z McNeel Europe. Wydarzenie zgromadziło ekspertów z różnych dziedzin, takich jak architektura, BIM, krajobraz, design, modelowanie algorytmiczne, rendering i wizualizacje, obuwie, ortezy, druk 3D i wiele więcej. Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi wiadomościami o Rhino, Grasshopper oraz aplikacjach food4Rhino, a także uczestniczyć w interesujących prezentacjach i pokazach na żywo.

Wielu zgromadzonych miało już do czynienia z laserami i posiadało własne urządzenia, ale docenili precyzję i jakość naszego Universal Laser System, a także byli pod wrażeniem naszego innowacyjnego Wazer’a. Więcej informacji o naszych urządzeniach można znaleźć tutaj: https://lasery.pl/seria-urzadzen-pls oraz https://lasery.pl/plotery-do-ciecia-strumieniem-wody-wazer. Oprócz tego zaprezentowaliśmy również próbki materiałów do obróbki laserem, które także znajdują się w naszej ofercie. 

Wśród odwiedzających było wielu studentów oraz wykładowców z uczelni takich jak Politechnika Wrocławska, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie i Wrocławiu, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy nas odwiedzili i przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Niezmiernie cieszymy się również z możliwości zaprezentowania naszych technologii osobom z tak wielu różnych dziedzin.

Z niecierpliwością czekamy na dalszą współpracę i wspólny rozwój z Fab Foundation Poland!

Wróć