Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

RemaDays 2019

Już teraz chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na 15 edycję międzynarodowych targów reklamy i druku do Nadarzyna k. Warszawy w dniach 13-15 luty 2019 roku.

RemaDays to jedne z największych targów reklamy na świecie. Gromadzą cały rynek reklamy i poligrafii w jednym miejscu - ponad 800 wystawców oraz 21 tysięcy zwiedzających z ponad 52 krajów. W 2019 roku odbędą się w dniach 13 – 15 luty w Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. W trakcie tych trzech dni będzie możliwość spotkania przedstawicieli branży z całego świata. Oferta targów podzielona została aż na 11 sektorów tematycznych. Uczestnicy targów będą mieli niesamowitą możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi, najnowszymi rozwiązaniami jak i obecnymi trendami marketingu.

Podczas targów Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska również przedstawi swoją ofertę. Zaprezentujemy m.in. plotery laserowe Universal Laser Systems 2.30 oraz 3.60, wielkoformatowy ploter laserowy M900 oraz znakowarkę laserową. Oprócz urządzeń laserowych będzie także okazja do zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonych do obróbki laserem.

Zapraszamy do poszukiwania pomysłów i inspiracji podczas tego niezwykłego wydarzenia! Poniżej zaproszenie do pobrania. Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie targów.

Wróć