Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Produkcja gadżetów reklamowych

Jednym z popularniejszych i efektywniejszych sposobów na marketing są gadżety reklamowe. Jest to doskonałe narzędzie w budowie wizerunku i rozpoznawalności marki.  Klient (obecny lub potencjalny) korzystając z upominku reklamowego obcuje z marką na co dzień, co utrwala jej istnienie w świadomości użytkownika. Gadżety reklamowe skutecznie przyciągają uwagę, co sprawia, że potencjalny Klient szybciej zainteresuje się firmą – czym się zajmuje, co ma w swojej ofercie. Upominki reklamowe są doskonałym sposobem na pozyskanie nowych Klientów, wsparcie sprzedaży oraz budowanie wartościowych relacji.

Korzyści płynących z wykorzystywania gadżetów reklamowych jest wiele. Ważne jest jednak aby dobrze wybrać gadżety, tak by były praktyczne i zaspokajały potrzeby Klienta. Największą popularnością cieszą się rzeczy codziennego użytku, dlatego warto właśnie je wykorzystać do reklamy swojej firmy. Jest to możliwe dzięki technologii laserowej, która doskonale sprawdzi się przy produkcji upominków reklamowych.

Obecnie dużą popularnością cieszą się takie gadżety jak powerbanki czy pendrive’y. Znakowarka laserowa umożliwia naniesienie na te przedmioty np. loga, nazwy firmy czy adresu strony internetowej. Znakowarka umożliwia również wykonanie najpopularniejszych gadżetów reklamowych czyli długopisów i ołówków, na których, ze względu na większą powierzchnię reklamową niż np. na pendrivie, może znaleźć się chwytliwe hasło reklamowe. Niezwykle praktycznym upominkiem reklamowym może być także parasol, z którego korzystamy wiele razy w ciągu roku. Znakowarka daje możliwość graweru na drewnianej rączce parasola. Użytecznymi gadżetami, które możemy oznakować, są również breloki latarki czy ładowarki samochodowe.

Jeżeli potrzebna jest większa powierzchnia reklamowa niezwykle użyteczne mogą okazać się plotery laserowe. Dzięki laserom Universal Laser Systems możesz wykonać takie upominki jak np. kubki. Wybierz przyciągający uwagę kolor a następnie wygraweruj ciekawą grafikę. Plotery laserowe Universal dają także możliwość wykonania ciekawych breloków do kluczy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi materiałów jakie możemy obrabiać laserem jedyne co może nas ograniczyć to wyobraźnia. Lasery Universal świetnie sprawdzą się także w grawerowaniu lub wycinaniu opakowań słodyczy reklamowych czy okładek notesów.

Jak widać technologia laserowa daje nam ogromne możliwości, a personalizacja gadżetów reklamowych jest kolejnym zastosowaniem dla którego warto posiadać urządzenie laserowe.

Wróć