Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Pleksi brokatowa dostępna w trzech nowych kolorach

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszy się pleksi brokatowa do cięcia i grawerowania laserem poszerzamy swoją ofertę o kolejne 3 kolory - czarny, czerwony i ciemnozielony, dające jeszcze więcej możliwości!

Dwustronna pleksi w bezkonkurencyjnych kolorach z efektem mieniących się drobinek z pewnością doda blasku Twojemu projektowi! Polecana do wykonywania efektownych elementów dekoracyjnych tj. toppery do tortu, elementy zaproszenia, tablica rozmieszczenia gości, winietki ślubne czy wiele innych dekoracji okolicznościowych. Doskonale sprawdzi się również jako szyld czy tablica reklamowa wraz z wybranym laminatem oraz systemem mocowań.

Pleksi brokatowa dostępna w sprzedaży w podstawowym formacie 610 x 305 mm o grubości 3 mm (istnieje również możliwość zamówienia całego arkusza: 1220 x 610 mm lub formatu: 610 x 610 mm / 610 x 915 mm). Łatwa w obróbce mechanicznej i termicznej. Do zastosowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych - dzięki odporności na promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Odporna na żrące chemikalia.

Dodaj wyjątkowy i elegancki element pełen blasku swojemu projektowi dzięki pleksi brokatowej z naszej oferty!

Więcej informacji o pleksi brokatowej oraz innych rodzajach pleksi do cięcia i grawerowania laserowego z naszej oferty znajdziesz tutaj.

Wróć