Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

lasery.pl na targach Festiwal Marketingu!

Z wielką radością pragniemy poinformować, że podobnie jak w zeszłym roku, tak i w 2021 Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska gościć będzie na targach FestiwalMarketingu.pl! Spotkamy się z Wami w dniach 15-16 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI na stoisku E7!

Specjaliści z Działu Technologii Laserowych w trakcie targów zaprezentują jak wykorzystać urządzenia laserowe z naszej oferty przy produkcji różnorodnych upominków reklamowych. Odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć jak łatwo i szybko można wygrawerować dane swojej firmy takie jak nazwa, logo, adres czy strona www na różnego rodzaju gadżetach reklamowych takich jak ołówki, długopisy czy kubki. Zaprezentowane zostaną również akcesoria ułatwiające produkcję upominków reklamowych takie jak przystawka rotacyjna. Będzie także możliwość zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich przeznaczonych do cięcia, grawerowania i znakowania laserowego.

Odwiedź również nasze stoisko, gdzie zostanie zaprezentowane nowe urządzenie z rodziny e-mark, czyli e-mark create. Nie zapominając o swoich biznesowych partnerach, COLOP Polska zaprezentuje także dobrze znany już produkt, jakim jest mobilne urządzenie drukujące e-mark. Kolejną nowością, z oferty COLOP Polska, będą wysokiej jakości stemple drewniane. Stemple doskonale sprawdzą się w zestawie z kolekcją kolorowych poduszek z tuszami MAKE 1. Zaprezentowany zostanie również profesjonalny stempel do ciastek.

Czytaj więcej >>

Wszystkich zaciekawionych możliwościami jakie oferują systemy laserowe w reklamie i marketingu, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E7!

Wróć