Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Laminaty grawerskie od Innovative Plastics

Innovative Plastics Inc.® (IPI®) jest wiodącym producentem materiałów do obróbki laserowej. Firma specjalizuje się w produkcji laminatów grawerskich zapewniając swoim Klientom szeroki wybór produktów. IPI produkuje laminaty o unikalnych kolorach, wzorach i wykończeniach. Firma w swojej ofercie posiada m.in. laminaty imitujące drewno, marmur czy metal.

IPI zawsze patrzy ku przyszłości. Firma opracowała strategiczny plan rozwoju na kolejne lata. Prowadzi najbardziej zaawansowane laboratoria i warsztaty, z najlepszą kontrolą jakości badań i rozwoju w branży.

Celem IPI jest tworzenie linii, które nie tylko wyróżniają się, ale także subtelnie łączą. Rezultatem jest duża różnorodność wykończeń i kolorów. Każda linia jest dostępna z własnym niepowtarzalnym wyglądem i osobowością. Co więcej firma produkuje również spersonalizowane laminaty pod specjalne zamówienie Klienta.

W ciągu ostatniej dekady firma Innovative Plastics opracowała obszerną bazę ponad 500 produktów, w celu zaspokojenia potrzeb każdego przemysłu znakowania i grawerowania.

Jeśli szukasz odważnych projektów oraz innowacyjnych pomysłów, produkty firmy Innovative Plastics są właśnie dla Ciebie! Już teraz sprawdź dostępne materiały w naszej ofercie!

Wróć