Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Kolejna edycja targów RemaDays już za nami!

W dniach 23-25 marca 2022 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbyły się jedne z największych targów reklamy na świecie - RemaDays Warsaw.

Dział Technologii Laserowych COLOP Polska po raz kolejny znalazł się w gronie wystawców. Nasi specjaliści zaprezentowali m. in.  ploter laserowy Universal Laser Systems VLS 3.75 wraz z podłączonym filtrem BOFA AD Oracle  - zestaw pozwalający na grawerowanie oraz cięcie olbrzymiej gamy materiałów, wielkoformatowy ploter laserowy Thunderlaser NOVA35 z zamontowaną kamerą ułatwiającą pozycjonowanie produktów na stole roboczym - idealne narzędzie do cięcia laserowego oraz światłowodową znakowarkę laserową Hero, dzięki której można szybko i precyzyjnie znakować.

Podczas targów była również możliwość zapoznania się z szeroką gamą materiałów grawerskich oraz nowości materiałowych w ofercie Colop Polska.

Targi były doskonałą okazją do spotkania zarówno z naszymi stałymi klientami, jak i tymi, którzy dopiero chcą zacząć z nami współpracę. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko za zainteresowanie i poświęcenie nam swojego czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości spotkania się oraz rozmowy i mamy nadzieję na dalszą współpracę!

Wróć