Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

1-Touch Laser Photo dla wysokiej jakości grawerowanych zdjęć

1-Touch Laser Photo™ to innowacyjny program służący do konwertowania zdjęć cyfrowych (BMP, JPEG, PNG lub TIFF) w pliki bitmapowe, które mogą zostać wykorzystane do trwałego znakowania lub grawerowania obrazu w materiałach takich jak drewno, kamień czy metal w celu utworzenia produktu o wysokiej wartości. Przekształca to zwykłą fotografię w profesjonalnej jakości grawerunek. Wcześniej było to możliwe tylko poprzez eksperymentowanie z ekranami półtonów, wzorami drgań i ustawieniami lasera - droga i czasochłonna metoda. Program 1-Touch Laser Photo™ automatyzuje ten proces i zapewnia następujące korzyści:

  • Optymalizacja zwrotu z inwestycji - 1-Touch Laser Photo automatycznie konwertuje cyfrowe zdjęcia do zoptymalizowanych bitmap, oszczędzając zarówno czas jak i materiały.
  • Wysoka jakość wyników - Oprogramowanie do konwertowania zdjęć opracowane przez ekspertów firmy ULS zapewnia za każdym razem profesjonalną jakość znakowania i grawerowania laserowego.
  • Najszerszy zakres kompatybilności materiałowej - Zdjęcia można znakować i grawerować laserem na setkach materiałów przy użyciu zoptymalizowanych ustawień lasera obliczonych przez bibliotekę materiałów ULS.
  • Regularne aktualizacje oprogramowania - Nowe materiały są dodawane do 1-Touch Laser Photo co kwartał.
  • Intuicyjny interfejs użytkownika - Wszystko, czego potrzeba to trzy proste kroki, aby przekształcić cyfrową fotografię w profesjonalny grawerunek.
  • Samodzielne oprogramowanie - 1-Touch Laser Photo jest kompatybilny ze wszystkimi markami systemów laserowych

Więcej >>

Wróć