Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Podsumowanie Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

W dniach 13 - 14 września 2017 r. odbyły się w EXPO XXI Warszawa największe targi branży reklamowej w drugiej połowie roku. Podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami branży reklamowej.

Przedstawiciele naszej firmy- Dział Technologii Laserowych, w tym roku zaprezentowali m. in. znakowarkę fibrową przeznaczoną do szybkiego i precyzyjnego znakowania gadżetów. Największym zainteresowaniem cieszyły się lasery marki Universal Laser Systems, a w szczególności VLS.3.60. Również grawerowanie naszych kubków Ekspert laserem przy użyciu przystawki rotacyjnej budziło ogromne zainteresowanie. Niezwykle ciekawą atrakcją, z którą mogliście Państwo spotkać na naszym stoisku, oprócz grawerowania kubków, było grawerowanie w głąb na srebrze dla jubilera z zachowaniem mocowań na kamienie szlachetne. Oprócz ciekawych pokazów urządzeń laserowych, nasi specjaliści zaprezentowali odwiedzającym szeroki wachlarz materiałów do obróbki laserowej.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za zainteresowanie i poświęcenie nam swojego czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości podzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem, spotkania się oraz rozmowy z Wami i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jeżeli nie udało się dotrzeć Państwu na nasze stanowisko, a zainteresowaliśmy Państwa naszą ofertą to serdecznie zapraszamy na indywidualne spotkanie z nami. Zachęcamy również uczestników, którzy odwiedzili nasze stanowisko do kontynuowania rozmów z nami.

Wróć