Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Dziękujemy, że byliście z nami na targach RemaDays!

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za ekscytujące 3 dni targów Rema Days! Było nam niezmiernie miło spotkać się na żywo, poznać Was i przedstawić naszą wszechstronną ofertę. Jesteśmy wdzięczni za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie na naszym stoisku i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych edycjach!

W tym roku na naszym stoisku można było zapoznać się z naszą wszechstronną ofertą, którą zaprezentowaliśmy w 3 sekcjach. Były to: mobilna drukarka e-mark, technologie laserowe oraz stemple tradycyjne COLOP Polska.

Poniżej kilka informacji o tym co można było zobaczyć u nas na stoisku w trakcie trwania RemaDays 2023.

Rodzina urządzeń COLOP e-mark jest wyjątkową linią produktów, którą doceniono wieloma nagrodami m.in. nagrodą Red Dot 2019, nagrodą Korony Reklamy 2020 i 2022 czy iF Design Award 2020.

Na RemaDays Warsaw można było poznać nasze najnowsze urządzenie z rodziny e-mark, czyli e-mark go. Takiej premiery nie można było odpuścić - urządzenie COLOP e-mark go jest laureatem konkursu Złotego Medalu podczas Festiwalu Marketingu 2022. COLOP e-mark go to mobilne urządzenie drukujące (łączność z wykorzystaniem WiFi, obsługa z poziomu zupełnie nowej aplikacji mobilnej, wbudowany akumulator, niewielkie rozmiary), pozwalające znakować wszelkie materiały chłonne (papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia).

Sekcja technologii laserowych zaprezentowała ploter klasy premium – Universal Laser Systems VLS3.75 - urządzenie wiodącego producenta maszyn do laserowej obróbki materiałów. Lasery Universal są obecne na polskim rynku od 25 lat i pracują w ponad 1200 firmach.

Oferujemy najlepszą technologię a przede wszystkim doświadczenie i zespół specjalistów, którzy pomogą Ci zacząć przygodę z technologią laserową lub poszerzyć dotychczasową ofertę zdobywając przewagę nad konkurencją. Żadna inna firma zajmująca się laserową obróbką materiałów nie ma bardziej wszechstronnego portfolio, globalnych usług i doświadczenia w obróbce materiałów niż Universal Laser Systems.

Dodatkowo na stoisku można było zapoznać się z możliwościami systemu filtracyjnego BOFA AD Oracle. BOFA jest brytyjskim liderem w produkcji systemów filtracyjnych wpływających na bezpieczeństwo używania systemów laserowych, a wieloletnie doświadczenie na rynku zaowocowało szeregiem rozwiązań dopasowanych zarówno do rodzaju i wielkości urządzenia, jak i rodzaju produkcji.

Nowością materiałową, która pojawi
ła się na targach były specjalne płytki ceramiczne do grawerowania laserem CO2.

Oferta COLOP Polska obejmuje szeroki wybór pieczątek - pieczątki biurowe, kieszonkowe, pieczątki z hasłem, datowniki, modele tradycyjne, trójkątne i okrągłe. Dostarczamy wszystkie produkty i systemy niezbędne do tego, aby odbicie pieczątki było najwyższej jakości. Oferujemy rozwiązania dla e-biznesu przeznaczone do tworzenia płytek tekstowych i sprzedaży pieczątek online, a także oprogramowanie do personalizacji karteczek indeksowych. Wśród nowości na naszym stanowisku nie zabrakło najbardziej popularnego modelu pieczątki - Printera Compact PRO.

Wróć