Zadzwoń +48 32 388 70 51

Szczegóły aktualności

Dziękujemy Wam za odwiedziny naszego stoiska na targach Rema Days 2017!

W dniach 15-17 luty 2017 roku w Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy odbyły się największe międzynarodowe targi branży reklamowej. Targi Rema Days skupiają cały rynek reklamy i poligrafii. Uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami marketingu i reklamy.

Pośród najważniejszych producentów i dystrybutorów z całego świata znaleźliśmy się także i my - Dział Technologii Laserowych firmy COLOP Polska. Na naszym stoisku zaprezentowaliśmy m.in. znakowarkę fibrową przeznaczoną do szybkiego i precyzyjnego znakowania metali i tworzyw, często wykorzystywaną w branży marketingowej przy grawerowaniu różnorodnych akcesorii. Odwiedzający mieli także możliwość zobaczyć nasz nowy wielkoformatowy ploter laserowy M-900 w trakcie pracy oraz jej efekty końcowe. Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się nasze niezawodne plotery laserowe Universal Laser System. Przedstawiliśmy dwa modele VLS 3.60 oraz VLS 2.30, a nasi specjaliści chętnie zaprezentowali szeroki wachlarz możliwości ploterów oraz podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na targach można było także zapoznać się z licznymi materiałami służącymi do obróbki laserowej.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym gościom za zainteresowanie i poświęcenie nam swojego czasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości spotkania się oraz rozmowy z wami i mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Jeśli jednak nie udało Ci się dotrzeć do nas na targach a jesteś zainteresowany prezentacją naszych ploterów laserowych umów się na indywidualne spotkanie lub zapisz się na Akademię Lasera której kolejna edycja odbędzie się w Bytomiu już 17 marca 2017 roku!

Wróć