Zadzwoń +48 32 388 70 51

Serwis urządzeń

Serwis urządzeń

Certyfikat ISO

Wiemy jak istotne dla naszych odbiorców jest profesjonalne wsparcie serwisowe. W wielu branżach jest to wręcz podstawa przy zawieraniu kontraktów. Dlatego też współpracujemy tylko z najlepszymi firmami branży laserowej. Nasz dział serwisu posiada liczne certyfikaty poświadczające wiedzę na temat proponowanych przez nas systemów laserowych od strony praktyczno - technicznej. Certyfikaty te są cyklicznie odnawiane poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach w siedzibach naszych dostawców. Dzięki temu nasz zespół specjalistów jest na bieżąco w tematyce urządzeń laserowych, ich zastosowań oraz wsparci technicznego.

Nasi dostawcy budują najbardziej niezawodne źródła laserowe CO2 (Universal Laser Systems) oraz urządzenia laserowe w branży (Universal Laser Systems, Eurolaser, Alltec).

Nasz główny dostawca - firma Universal Laser Systems Inc. jest pionierem oraz liderem w branży. Słynie z niezawodności oraz trwałości swoich maszyn. W rzeczywistości 99% systemów laserowych wyprodukowanych przez Universala wciąż pracuje, również urządzenia które zostały wyprodukowane jako jedne z pierwszych. Od początku działalności uznali, że niezawodność jest kluczem do sukcesu ich Klientów. Również COLOP Polska podąża tą samą ścieżką. Wiemy jak istotna jest szybka reakcja na różnego rodzaju zapytania techniczne. Nasi świetnie wyszkoleni specjaliści oraz nowatorska technologia sprawiają, że proponowane przez COLOP Polska systemy laserowe dają lata zyskownej, niezawodnej oraz produktywnej pracy.

Głównym celem COLOP Polska jest dostarczanie systemów laserowych oferujących lata nieprzerwanej pracy bez zbędnych kosztów oraz bez nieprzewidzianych problemów dla użytkowników. Wierzymy, że czekanie na serwis techniczny, jest marnowaniem Twojego cennego czasu oraz pieniędzy. Dlatego właśnie urządzenia laserowe przez nas proponowane została zbudowana w sposób modularny, co umożliwia łatwą wymianę części. Wiele napraw może być szybko i tanio wykonanych przez użytkownika – w wielu przypadkach sprowadza się to do wymiany uszkodzonego podzespołu. Większość elementów jest zbudowanych w taki sposób, że nie ma możliwości nieprawidłowego montażu, ich wymiana nie wymaga żadnych profesjonalnych narzędzi. Części dla modeli podstawowych są cały czas na stoku magazynowym i są gotowe do ekspresowej wysyłki.

Kupując laser Universal, zasługujesz na pełne wsparcie na całym świecie. W razie pytań – chętnie na nie odpowiemy. Serwis i wsparcie są zawsze dostępne poprzez telefon, fax lub e-mail. Dostępne są kompetentne oraz łatwe w odbiorze podręczniki użytkownika dla całej gamy urządzeń przez nas wspieranych.

Jeśli chcesz skontaktować się z serwisem, wypełnij formularz kontaktowy.

Formularz serwisowy

 
Czy jest Pan/Pani klientem Colop Polska ?*
 
Czy posiada Pan/Pani urządzenie laserowe?*