Zadzwoń +48 32 388 70 51

Profesjonalne szkolenie dla operatorów laserów

Profesjonalne szkolenie dla operatorów laserów

Obsługa urządzenia laserowego wymaga od operatora ciągłego doskonalenia wiedzy i umiejętności w celu uzyskania jak najlepszych efektów pracy. Niezwykle ważne jest więc to, aby znać wszystkie najważniejsze funkcje i możliwości posiadanego urządzenia.

Zastanawiasz się, czy prawidłowo obsługujesz swój ploter laserowy? Nie wiesz, czy we właściwy sposób konserwujesz urządzenie? A może chciałbyś maksymalnie zoptymalizować pracę lasera?

Odpowiedź na te oraz inne pytania uzyskasz na certyfikowanym szkoleniu, dedykowanym operatorom urządzeń laserowych. Jego celem jest przygotowanie do zaawansowanej obsługi ploterów laserowych. Tematyka poruszanych zagadnień obejmuje m. in. kwestie związane z optymalizacją pracy lasera czy poprawą jakości efektów wyrobu końcowego.

Podczas szkolenia będziesz miał również możliwość zapoznać się z szeroką gamą materiałów grawerskich jakie oferuje firma Colop Polska, dowiedzieć się jak poszerzyć ofertę usług, poznać różnego typu urządzenia przeznaczone do obróbki laserowej itp.

Serdecznie zapraszamy nie tylko nowych użytkowników ploterów ale także tych bardziej doświadczonych. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Wybierz szkolenie i zgłoś swój udział!

 
Wybierz typ szkolenia*

Dane do wystawienia faktury

 

Zobacz również

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, ale profesjonalne szkolenie dla operatorów laserów nie do końca jest tym czego szukasz, sprawdź także Akademię Lasera