Zadzwoń +48 32 388 70 51

Nasze osiągnięcia

Korona Reklamy dla firmy COLOP Polska

Firma COLOP Polska została wyróżniona na targach Rema Days - otrzymjąc prestiżową nagrodę Korony Reklamy w kategorii technology. Nagroda jest wyrazem opinii Klientów, którzy potwierdzają doskonałą jakość urządzeń LOTUS oraz Universal Laser Systems a także COLOP FS 800 i FS 1200. Wyróżnienie stanowi ponadto o wysokim poziomie obsługi i serwisu jakie firma świadczy swoim odbiorcom. Serdecznie dziękujemy za głosy przekazane dla naszej firmy!

COLOP Polska: Firma Godna Polecenia!

Podczas edycji targów Rema Days 2012 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie: "Godny Polecenia" - przyznawane przez profesjonalistów w branży reklamowej. Tytuł odzwierciedla naszą dbałość o najwyższy poziom obsługi. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie, a także wsparcie, które oferujemy również po zakończonej transakcji, są dla nas podstawią do nawiązywania szczególnych relacji z Klientami firmy. Nagroda jest także wyróżnieniem dla naszych odbiorców. Przedsiębiorcy, którzy wybierają produkty nagrodzonych dostawców gwarantują swoim klientom ofertę na wysokim poziomie. Potwierdzają wybór najwyższej jakości, sprawiając, że oferta wyróżnia ich oraz wzmacnia pozycję rynkową. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy potwierdzili nasz profesjonalizm podczas głosowania.

Medal targów rema Days dla plotera laserowego PLS6MW i Technologii Multi-wavelength

Nowa platforma Multi-wavelength została zaprojektowana by wesprzeć nasze nowe źródła laserowe, generujące zarówno wiązkę laserową o długości 1.06 mikronów fiber i o długości 9.3 mikronów CO2 jak i tradycyjne lasery CO2 generujące falę świetlną o długości 10.6 mikronów.Powyższe źródła laserowe korzystając z opatentowanej technologii Rapid Reconfiguration, pozwalają na szybką i łatwą wymianę źródła bez użycia jakichkolwiek narzędzi, a także bez zbędnego regulacji systemu. Ta elastyczność umożliwia użytkownikowi bezbolesną wymianę pomiędzy znakowaniem fiber, gazowym CO2 oraz aplikacjami tnącymi, wszystko w jednej maszynie.

http://www.ulsinc.com/products/features/multi-wavelength/

Złoty Medal Targów Poznańskich dla urządzeń Universal Laser Systems

Najważniejsze wyróżnienie Targów Euro-Reklama dla hybrydowego plotera laserowego PLS 6 MW firmy Universal Laser Systems. Hybrydowy ploter laserowy ULS wyposażony w dwa źródła laserowe: CO2 oraz fibrowe został uznany jako jeden z najlepszych eksponowanych produktów. Najwyższe trofeum Międzynarodowych Targów Poznańskich przyznano za innowacyjność produktu, szerokie możliwości zastosowania, wytworzenie w oparciu o najwyższej klasy technologie.
Nagroda została przyznana po wnikliwej ocenie dokonanej przez Sąd Konkursowy składający się z wybitnych specjalistów odpowiednich dziedzin. Złoty Medal MTP potwierdza doskonałość produktu, która przejawia się w wielu aspektach.

Siódma edycja Targów Reklamy Rema Days – zakończona sukcesem!

Podczas trzech dni targów zwiedzający okazali bardzo duże zainteresowanie prezentowaną ofertą produktów COLOP i urządzeń laserowych Eurolaser i Universal Laser Systems.
Z największą przyjemnością informujemy również o prestiżowym wyróżnieniu Korona Reklamy przyznanym w kategorii Technology. Potwierdza ono najlepszą jakość oferowanych przez nas technologii do produkcji pieczątek, w szczególności systemów laserowych ULS. Przyznana nagroda jest dla nas podstawą do dalszego rozwoju naszych działań, które z pewnością przyniosą Państwu nowe korzyści.
Dziękujemy za okazane zaufanie!

COLOP Polska firmą roku 2010

3 lutego 2011 podczas uroczystej gali w Operze Śląskiej wręczono Nagrody Gospodarcze Prezydenta Bytomia. Taka nagroda ma charakter honorowy, a jej celem jest promowanie najlepszych przedsiębiorców i ich produktów. Wymagania wobec firmy pretendującej do nagrody są wysokie, m. in.: jej szefowie muszą stwarzać dobre warunki pracy, działać na rzecz społeczności lokalnej, zaś produkty lub usługi firmy muszą się cieszyć uznaniem konsumentów.

TUV ISO 9001:2008

Od XII 2006r. firma Colop Polska posiada Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 w obszarze: sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów stemplarskich i innych artykułów biurowych; sprzedaż i serwis urządzeń laserowych. We wszystkich obszarach funkcjonowania znak ISO wyróżnia firmę jako wiarygodną, jest zapewnieniem zrównoważonego rozwoju w organizacji, stanowi o zmniejszeniu ryzyka jej działania. Wdrożenie systemu wiąże się z ciągłą poprawą obsługi klientów poprzez dostarczenie usług o jakości spełniającej ich wymagania i oczekiwania.

Korona Reklamy

COLOP Polska, podczas Międzynarodowych Targów Reklamy Rema Days została wyróżniona prestiżową nagrodą Korona Reklamy - za prezentowane na stoisku systemy laserowe Universal Laser Systems. Urządzenia laserowe serii Professional, które konkurowały z 400 ofertami, znalazły się w ścisłym gronie najbardziej atrakcyjnych pod względem funkcjonalności, zastosowaniu w branży reklamowej, jakości oraz obsługi.

Gazele Biznesu 2007, 2008

COLOP Polska została zakwalifikowana do prestiżowego Rankingu: Gazele Biznesu 2007 oraz 2008 który wyłania najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Przedsiębiorstwa kwalifikujące się do rankingu charakteryzuje dynamiczny rozwój potwierdzony wynikiem finansowym. Ranking promuje ponadto firmy, które działają w sposób przejrzysty. Zakwalifikowane organizacje to sprawdzone i wiarygodne podmioty, które preferują solidność i jawność działania.

Nagroda Złoty Medal MTP

Podczas targów Euroreklama 2008, firma COLOP Polska otrzymała drugą w 2008 roku prestiżową nagrodę - ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich. W konkursie wyróżniony został wielkoformatowy ploter laserowy: Eurolaser M -1200. Niezwykle wydajny, oparty na nowoczesnej technologii system Eurolaser stanowi innowacyjną alternatywę dla innych form obróbki materiału. Ze względu na wysoką precyzję i właściwości techniczne system umożliwia cięcie szerokiej gamy materiałów tworząc produkty dostosowane do aktualnych potrzeb rynku. Złoty Medal MTP od 25 lat jest przyznawany produktom o najwyższej jakości i innowacyjności.

500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce

COLOP Polska została trzykrotnie wyróżniona w rankingu 500 Najbardziej Innowacyjnych Firm w Polsce. Ranking wyłania firmy, które wykazują wysoką dynamikę sprzedaży w kraju i za granicą, charakteryzują się zdolnością tworzenia miejsc pracy, wprowadzaniem nowych produktów i usług, efektywnością wykorzystania aktywów, nakładami na innowacyjność, uzyskanymi patentami oraz powiązaniami z instytucjami badawczymi w ramach programów europejskich. Trzykrotne wyróżnienie Firmy COLOP Polska Sp z o.o. potwierdza stały rozwój przedsiębiorstwa, nieustanne podnoszenie standardów działalności i ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań przynoszących korzyści klientom i dostawcom.