Zadzwoń +48 32 388 70 51

Mata do profesjonalnej obróbki laserowej

Mata do profesjonalnej obróbki laserowej

Mata do profesjonalnej obróbki laserowej

Mata do profesjonalnej obróbki laserowej to ułatwiający pozycjonowanie podkład pod cięty materiał. Dzięki specjalnej strukturze powierzchni materiał przylega do maty co zapobiega jego odkształcaniu się, przemieszczaniu oraz zapewnia precyzyjną obróbkę laserem. Jego zastosowanie skraca czas obróbki materiału po wygrawerowaniu - elementy po wycięciu z materiału nadal pozostają przyklejone do maty, co skraca czas i ułatwia ich czyszczenie, w przypadku większej ilości elementów. Mata ułatwia pozbieranie obrobionego już materiału z lasera aby włożyć kolejny, dzięki czemu wpływa na skrócenie czasu przestoju maszyny. Co więcej mata zabezpiecza laser przed zabrudzeniami oraz działaniem wiązki lasera.

Mata zaprojektowana została specjalnie z myślą o ploterach laserowych dzięki czemu przystosowana jest do pracy w wysokich temperaturach. Dzięki dodatku aluminium jest ona bardzo trwała. Świetnie sprawdzi się przy obróbce różnych materiałów m.in. papieru, sklejki, laminatu, pleksi, gumy, alumamarku czy tekstyliów. Łatwa w czyszczeniu - wystarczy woda i mydło. Odpowiednia dla wszystkich urządzeń laserowych.

Zastosowanie

Mata do laserowego cięcia materiałów grawerskich. Dzięki jej zastosowaniu możemy przymocować materiał bezpośrednio na stole roboczym bez użycia taśm klejących, stołów próżniowych itp.

Właściwości

  • Podstawowy format sprzedaży: 610 x 305 mm
  • Inne formaty: 305 x 200 mm, 305 x 305 mm, 400 x 300 mm, 610 x 400 mm, 610 x 610 mm, 610 x 1220 mm

Instrukcja użycia

Instrukcja użycia maty do profesjonalnej obróbki laserowej

Film pokazujący zastosowanie maty

Gdzie kupić?

Materiał dostępny już teraz w naszym sklepie internetowym
Sprawdź także materiały wspierające sprzedaż.
Zobacz katalog materiałów do obróbki laserowej.